Znany Lekarz to prosty i nowoczesny portal, który umożliwia umówienie się na wizytę przez internet. Aplikacja oferuje także możliwość poznania wiarygodnych opinii innych pacjentów i dodanie własnej.

Za pośrednictwem serwisu można umówić się na wizytę do wybranego lekarza, wybierając termin w kalendarzu internetowym. Usługa internetowego umawiania wizyt została uruchomiona w lipcu 2012 roku. Serwis jest częścią grupy DocPlanner.com, która podobne serwisy rozwija w 25 krajach.

Znajdź specjalistę 

Wybierz spośród ponad 146 tys. lekarzy i specjalistów. Przeglądaj opinie innych pacjentów.

Łatwo umów wizytę

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź… i już. Wizyta umówiona!

Przyjdź na wizytę

O wybranym terminie portal przypomni nam automatycznie w wiadomości SMS i e-mailu.

Usługa jest bezpłatna

Korzystanie z serwisu ZnanyLekarz.pl jest dla pacjentów zupełnie bezpłatne.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Anna Borkowska

Anna Borkowska

Z dziennikarstwem związana od ponad 12 lat. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała jako redaktorka portalu o tematyce rozrywkowej. Doświadczenie dziennikarskie zdobywała w portalu dla kobiet oraz w serwisie popularnonaukowym. Prowadziła własny portal o tematyce informacyjnej, współpracowała z działem zdrowotnym w Wirtualnej Polsce, redagowała portal dla rodziców oraz serwis poświęcony tematyce diet i fitness. Absolwentka Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej. Obszar jej zainteresowań to nauka, zdrowie i lifestyle. W portalu www.senior24h.pl pełni funkcję redaktor naczelnej. Zajmuje się tematyką zdrowia i aktywizacji społecznej seniorów. Lubi rozmowy z ludźmi, co owocuje licznymi wywiadami.
Zmień czcionkę
instagram