Brigitte Macron – francuska nauczycielka, od 14 maja 2017 roku Pierwsza Dama Republiki Francuskiej, żona prezydenta Emmanuela Macrona. Mimo iż skończyła 65 lat, wciąż jest w znakomitej formie.

Macron pracowała jako nauczycielka języka francuskiego i łaciny w katolickim liceum jezuitów w Amiens. W 1992, gdy Emmanuel Macron miał zaledwie 15 lat, rozpoczął się jej romans z przyszłym francuskim politykiem. Do zainicjowania związku doszło z inicjatywy Macrona. Po wyjściu na jaw romansu z nauczycielką, rodzice Macrona wysłali go do Paryża, by tam dokończył naukę i zdał maturęW czerwcu 2015 roku, Brigitte Macron przestała uczyć, by poświęcić się karierze politycznej męża.

Macron jest kobietą w kwiecie wieku, seksowną i inteligentną. Zapytana w jednym z wywiadów, co sądzi o ogromnej różnicy wieku między nią a jej mężem, odpowiedziała:

Nie marnujemy ani minuty, martwiąc się o różnicę wieku. A tak przy okazji, Emmanuel nigdy nie był w mojej klasie. Każdy głupiec, który twierdzi, że czytałam jego wiersze i jego zadania domowe, kłamie – przyznała w rozmowie z magazynem „ELLE”.

Mimo iż Brigitte ma 65 lat, figury i wyglądu mogłoby jej pozazdrościć wiele znacznie młodszych kobiet. W czym tkwi sekret jej urody?

Jem dużo warzyw i owoców oraz, oczywiście, nie zapominam o aktywności fizycznej.  Ważne jest też dla mnie kontrolowanie spożywanych porcji. Bardzo lubię sałatki i ryby – zdradziła.

Wy także podziwiacie sylwetkę Brigitte?

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram