Powoli dobiega końca pierwszy etap Eliminacji do Pol’and’Rock Festival. Już jutro jurorzy wyłonią wykonawców, którzy zyskają możliwość zaprezentowania się w ramach koncertów na żywo, które wiosną odbędą się we Wrocławiu, Gdańsku i Białymstoku.

To już 12. edycja Eliminacji, dających zespołom z całego świata możliwość występu na Pol’and’Rock Festival. Rokrocznie, z setek wykonawców, którzy nadeślą swoje płyty, jurorzy wybierają najlepszych, kwalifikując ich do jednego z koncertów półfinałowych. Występ na żywo dla niektórych z nich staje się przepustką do wielkiego finału, a wreszcie – występu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, którego najbliższa, 26. edycja odbędzie się w dniach 30 lipca – 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Już jutro jury wyłoni artystów, którzy zyskają możliwość zaprezentowania się w ramach koncertów na żywo.

Płyty, a następnie także koncerty na żywo, oceniać będą: Jurek Owsiak, Andrzej Puczyński, Kuba Płucisz, Tomasz „Kasprol” Kasprzyk, Piotr „Dziki” Chancewicz i Krzysztof Dobies.

Harmonogram koncertów w ramach Eliminacji do Pol’and’Rock Festival:

21 marca – koncert półfinałowy we Wrocławiu (Centrum Koncertowe A2)
18 kwietnia – koncert półfinałowy w Gdańsku (Stary Maneż)
9 maja – koncert półfinałowy w Białymstoku (Zmiana Klimatu)
13 czerwca – koncert finałowy w Łodzi (Klub Wytwórnia)

W czasie koncertów, poza uczestnikami eliminacji, publiczność będzie mogła usłyszeć również gwiazdy i gości specjalnych, m.in. zespół ØRGANEK (Wrocław), Sidneya Polaka (Gdańsk), Farben Lehre (Białystok). Wstęp na wszystkie koncerty, tradycyjnie, wolny!

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram