Wyspa Michała Baryzy – byłego uczestnika popularnego show telewizyjnego „Top Model” – to wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić bez względu na wiek. Miejsce, w którym można zadbać nie tylko o swój umysł, ale również o swoje ciało.

Zrobiłem to z myślą o Tobie. To dla Ciebie zmieniłem to miejsce, by pobudzać Twoją wyobraźnię. Brak czasu, stres, treningi to wszystko wpływa na Twoje ciało. Wychodzę na przeciw i by uprzyjemnić Ci życie. Zrelaksuj się chociaż na chwilę. Odpręż umysł i zapomnij o zmartwieniach. Masz chwilę dla siebie. To Twój czas! – mówi Michał Baryza.

W Wyspie możemy skorzystać z wielu usług, takich jak: masaże, rehabilitacja pourazowa, zabiegi na twarz, pielęgnacja dłoni i stóp, depilacja woskiem, stylizacja paznokci, stylizacja rzęs…

Michał Baryza przygotował również obszerną ofertę dla seniorów. Osoby starsze mogą skorzystać w jego salonie z wielu zniżek na zabiegi. Jak sam przyznaje, to dla niego bardzo ważne, by troszczyć się o swoich dziadków.

My młodzi ludzie musimy troszczyć się o naszych dziadków. Dziękuję, że chcecie dbać o nich na wyspie. Staram się jak mogę, żeby Wasi bliscy byli w jak najlepszej formie. Nawiązaliśmy współpracę z Urzędem Miasta Torunia i dla seniorów mamy 20% rabatu na rehabilitację. Życzymy wszystkim babciom i dziadkom szczęśliwego życia, zdrowia i codziennego uśmiechu – powiedział Baryza.

Zapraszamy: ul. Szosa Chełmińska 58/3, Toruń

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram