villaclinic

VILLA CLINIC


 

Wielu seniorów staje w obliczu trudnej sytuacji, w której niezbędna staje się opieka z zewnątrz. Celem ośrodków opiekuńczych dla osób starszych, jest zagwarantowanie wysokiego komfortu fizycznego i duchowego osobom pozostającym w różnej kondycji fizycznej. Każdego dnia powinno się im zapewniać poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.

Dlaczego VILLACLINIC:

Bliskość

Znajdujemy się w sercu miasta Tu gdzie toczy się życie, gdzie mieszkają rodziny i znajomi naszych Pensjonariuszy. Naszym celem było stworzenie ośrodka w miejscu dostępnym, dobrze skomunikowanym, które pozwoliłoby na częsty kontakt nie tylko z rodziną ale również ze znajomymi przyjaciółmi, którzy u nas są bardzo mile widziani!

Komfort pobytu

Drugą myślą, było stworzenie ponadprzeciętnych warunków pobytu. Zaprojektowaliśmy komfortowe, bogato wyposażone pokoje, przestronną i ciepłą jadalnię, elegancki salon – dający możliwość, spotkań, integracji oraz przede wszystkim rozrywki, Do dyspozycji naszych pensjonariuszy znajduje się również teren zielony z altaną ogrodową, ławkami i pięknie urządzoną zielenią.

Bogaty program zajęć fakultatywnych

Jeden z naszych Pensjonariuszy stwierdził: „Przecież ja tu nie mam chwili wolnego”. I taki cel nam przyświeca. Oferujemy bogaty program zajęć fakultatywnych w cenie pobytu, spotkanie z ciekawymi ludźmi, wyjazdy na „łono natury”. Oczywiście wszystko w ramach możliwości naszych Pensjonariuszy.

Najważniejsze – szeroki dostęp do lekarzy specjalistów rehabilitantów

Z uwagi na bezpośrednią bliskość centrum zdrowia i rehabilitacji – nasi Pensjonariusze mają szeroki dostęp do lekarzy specjalistów i rehabilitacji. Poza zabiegami znajdującymi się w cenie pobytu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznych zabiegów poprawiających zdrowie i witalność naszych Pensjonariuszy.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Małgorzata Kaczorek

Zmień czcionkę
instagram