W Warszawie, przy ul. Mrówczej 124, powstaje Rehabilitacja MIĘDZYLESIE – kolejny projekt ORPEA Polska w stolicy i jednocześnie pierwszy pod marką CLINEA, która jest dedykowana dla obiektów rehabilitacyjnych.  W środę 20 listopada uroczyście wmurowano kamień węgielny pod inwestycję.

Dwa budynki o łącznej powierzchni użytkowej ponad 7 tys. m kw. zostaną przeznaczone na usługi rehabilitacyjne i pokoje pacjentów – łącznie 168 łóżek. Głównym wykonawcą jest firma Mostostal Warszawa.

– Rehabilitacja MIĘDZYLESIE to pierwsza taka inwestycja Grupy ORPEA w Polsce. Obiekt będzie posiadał basen terapeutyczny, kriokomorę, sale do kinezyterapii, kuchnię oraz pozostałą pełną infrastrukturę, która zapewni najlepszy proces rekonwalescencji pacjentom, wymagającym profesjonalnej opieki po zawałach, udarach czy urazach komunikacyjnych. Jak w naszych wszystkich obiektach, również tutaj zastosujemy rozwiązania o podwyższonym standardzie, wzorując się na wiedzy i doświadczeniu Grupy
w tym zakresie – mówi Beata Leszczyńska, Prezes Zarządu ORPEA Polska.

To kolejna – po Domu opieki Rezydencji DĄBRÓWKA na warszawskiej Białołęce – inwestycja Grupy ORPEA Polska w Warszawie. Strategia inwestycyjna firmy zakłada rozwój sieci usług premium w zakresie opieki długoterminowej i rehabilitacji w największych polskich miastach.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram