Aż trzy projekty związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i Festiwalem Pol’and’Rock zostały nominowane w konkursie Złote Spinacze, wyłaniającym najlepsze kampanie public relations w Polsce!

Konkurs jest organizowany przez Związek Firm Public Relations. Celem Złotych Spinaczy jest zwiększanie profesjonalizmu branży i promocja najlepszych praktyk PR-owych i komunikacyjnych. Konkurs skierowany jest do branży PR oaz wszystkich pasjonatów public relations, którzy poprzez swoje zaangażowanie mają realny wpływ na przyznane w konkursie nagrody.

Do konkursu napłynęły 292 zgłoszenia w łącznie 34 kategoriach. Tegoroczne, 80-osobowe grono Jury wyłoniło spośród nich 91, które będą rywalizować w drugim etapie konkursu.Wśród nich są 3 projekty związane z Fundacją WOŚP i Festiwalem Pol’and’Rock: „26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” oraz akcje „Zaraz będzie czysto” i „Sprawdź promile” na 24. Pol’and’Rock Festival.

W ramach konkursu po raz drugi przyznana zostanie Nagroda Publiczności. Mogą ją zdobyć projekty, które otrzymały nominację w Złotych Spinaczach. Głosujący mogą zapoznać się z projektami za pośrednictwem dedykowanej platformy glosowanie.zlotespinacze.pl. Regulamin przewiduje możliwość oddania tylko jednego głosu, na jeden wybrany projekt.

Internetowe głosowanie już się rozpoczęło i potrwa do 23 listopada do godz. 24:00. Zwycięzcę poznamy podczas Gali Złotych Spinaczy w dniu 7 grudnia br.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce. W ciągu poprzednich 26 Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 951 mln PLN.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram