Kuchnia często jest sercem domu. To tu spotykamy się z bliskimi po całym dniu w pracy czy w szkole, rozmawiamy ze sobą, śmiejemy i dzielimy wrażeniami.

Tu także przekazujemy kolejnym pokoleniom wiedzę na temat przygotowania smacznych potraw. Wśród nich są przepisy na pyszne zupy, takie jak rosół czy ogórkowa, które w Polsce cieszą się nieustanną popularnością i najlepiej smakują z domowym makaronem od Lubelli.

Każdy z nas pamięta swoje ulubione smaki z dzieciństwa. Kojarzą się z gwarem rodzinnych rozmów przy stole, bliskością i poczuciem bezpieczeństwa. Dlatego wystarczy, że w kuchni rozniesie się znajomy zapach, byśmy od razu przypomnieli sobie chwile z najbliższymi. Chcemy się też dzielić swoimi ulubionymi smakami z najmłodszymi członkami rodziny, by także oni za jakiś czas z nostalgią wspominali dzieciństwo. Dlatego próbując odtworzyć domowe chwile sięgamy po przepisy babć i mam oraz szukamy składników, które pomogą je przywołać.

Niewątpliwie jednym z nich jest pyszny, domowy makaron.  Jednak przygotowanie go samodzielnie jest pracochłonne i wymaga czasu, którego zwykle nie mamy. Dlatego na pewno chętnie sięgniemy po najnowszą propozycję od Lubelli – Makaron Jajeczny Lubella 5 jaj, który zarówno wygląda, jak i smakuje jak domowy. Sekret jego delikatności tkwi w użyciu 5 jaj oraz trzykrotnym wałkowaniu ciasta. Jest idealny do zup – doskonale sprawdzi się w tradycyjnym rosole, aromatycznej ogórkowej czy popularnej pomidorówce.  Dzięki makaronowi jajecznemu od Lubelli ponownie poczujemy się jak u babci na wakacjach albo jak wtedy, gdy po powrocie ze szkoły czekał już na nas talerz ulubionej zupy podany przez mamę. Potwierdzają to osoby, które miały już okazję go spróbować! W przeprowadzonym przez Lubellę badaniu większość z nich stwierdziła bowiem, że makaron od Lubelli jest tak samo pyszny, jak ten domowy:

  • 79% konsumentów uważa, że nowy makaron jajeczny od Lubelli jest delikatny jak domowy,
  • 78% twierdzi, że wygląda jak domowy,
  • 73% przyznało, że smakuje jak domowy.
  • 86% jest zdania, że makaron jajeczny od Lubelli pasuje do rosołu.

Do wyboru mamy różne kształty makaronu Lubella Jajeczna 5 Jaj: nitki, krajankę i wstążki, dzięki czemu każdy może wybrać swój ulubiony. Makaron typu nitki jest w dodatku dostępny w dwóch opakowaniach: poręcznym 250 g oraz w rodzinnej paczce 400 g. Wystarczy zatem sięgnąć do kuchennej szafki, aby w krótkim czasie przygotować pyszną zupę, którą zachwycimy rodzinę lub gości, sprawiając, że oni też uśmiechną się do przywołanego przez nią smaku domowych chwil.

Sugerowana cena półkowa:

Makaron Jajeczny Lubella 5 jaj nitki 250 g: 2,69 zł

Makaron Jajeczny Lubella 5 jaj nitki 400 g: 4,43zł

Makaron Jajeczny Lubella 5 jaj krajanka 400 g: 4,43 zł

Makaron Jajeczny Lubella 5 jaj wstążki 400 g: 4,43 zł

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram