Szukasz telefonu, który jest poręczny i łatwy w obsłudze? Sięgnij po Alcatel 3026. To aparat stworzony z myślą o seniorach. Oto jego zalety. Duży ekran o przekątnej 2,8 cala. To mówi samo za siebie. Ergonomiczna klawiatura (miękkie, duże i czytelne klawisze). Teraz już nie musisz martwić się, że wybierzesz zły numer.

Klawisz SOS. Do tego przycisku możesz przypisać 10 numerów. Po naciśnięciu telefon łączy z pierwszym numerem na liście. Jeśli nikt nie odbierze, telefon wyśle sygnał SOS i podejmie próbę kontaktu z pozostałymi osobami na liście – aż do skutku, czyli do nawiązania rozmowy. Szybki dostęp do przycisków funkcyjnych. To oznacza, że wszystkie ulubione funkcje wywołasz jednym przyciśnięciem.

Intuicyjne menu zaprojektowane specjalnie z myślą o  starszych użytkownikach. Interfejs został tak pomyślany, żeby podczas korzystania z telefonu ograniczyć irytujący nadmiar opcji do wyboru. Na ekranie pojawia się zawsze tylko jedna ikona – aplikacji lub funkcji, z której chcesz akurat skorzystać. Telefon sprawnie współpracuje z aparatem słuchowym M4/T4. Producent zapewnia, że osoby niedosłyszące nie muszą obawiać się gwizdów i zakłóceń, na które zwykle były narażone podczas rozmów telefonicznych. Wygodny sposób ładowania baterii – za pośrednictwem stacji dokującej. Już nie musisz szukać ładowarki, która właśnie gdzieś się zapodziała. Koniec z poplątanymi kablami! I wreszcie: niepotrzebny sokoli wzrok, żeby połączyć telefon z końcówką kabla ładowarki. Kamera z lampą błyskową. Na pewno przyda się podczas rodzinnych spotkań i zabaw z wnukami.

Dodatkową zaletą jest również to, że Alcatel 3026 został wyposażony w technologię Bluetooth 2.1. Dzięki niej możesz bezprzewodowo przesyłać dane (np. zdjęcia) bezpośrednio na inne urządzenia znajdujące się w pobliżu. Telefon dostępny jest w dwóch odcieniach kolorystycznych – metallic gray i metallic silver. Cena to ok. 300 zł.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redakcja

Zmień czcionkę
instagram