Fundacja Tak Dla Zdrowia od 8 lat prowadzi badania profilaktyczne dla seniorów i dzieci oraz szkolenia przeciw wykluczeniu cyfrowemu osób starszych, współpracując z wolontariuszami i łącząc pokolenia w pracy na rzecz przyszłości. Wśród podopiecznych znalazło się 1400 maluchów oraz 1000 seniorów. Szczegóły na http://www.takdlazdrowia.pl/kampania

Zapraszamy do współpracy na portalu www.takdlazdrowia.pl (mail: redakcja@takdlazdrowia.pl, tel: 507110885) oraz do przekazania 1% podatku:

Fundacja tak dla zdrowia ®

ul. Łubinowa 59, 87-100 Toruń

KRS: 0000306255

KONTO: 66194010763050858100000000

Akcja – reakcja

Portal Tak dla zdrowia® to medialne odzwierciedlenie Fundacji Tak dla zdrowia ® działającej już od 9 lat.

O ile sama Fundacja jest odpowiedzią na niepokojące sygnały dotyczące pogarszającego się stanu zdrowia naszego społeczeństwa, o tyle portal ma na celu profilaktykę zdrowotną, w szerokim rozumieniu tego słowa, od stóp do głów – dosłownie.

Lektura na zdrowie

 Tak dla zdrowia®  to publikacje dotyczące zarówno oficjalnych informacji na temat zdrowia, aktualności w sektorze medycznym, jak i nowinki ze świata odżywiania, coachingu, kondycji fizycznej oraz pielęgnacji ciała. To jednak przede wszystkim propozycje zadbania o swoją psychikę, która jest naszym motorem do działań zarówno na polu prywatnym, zawodowym jak i zdrowotnym. Walka z depresją i stresem są dziś niezbędne, aby uzyskać równowagę we wszystkich dziedzinach.

Inspirujemy wszystkich. Codziennie.

 Działania Fundacji i publikacje na portalu skierowane są do szerokiego grona odbiorców: aktywnych, w sile wieku, którzy są w stanie sami o siebie zadbać i paradoksalnie, w pełni świadomi zagrożeń, tym bardziej im ulegają. Dbamy też o osoby poniekąd skazane na pomoc innych– dzieci i osoby starsze. Zależy nam, by każdy bez względu na wiek chciał i umiał żyć aktywnie – co tak różnie może się objawiać na poszczególnych etapach naszego rozwoju. Cel jest jednak zawsze ten sam: zdrowie!

Zdrowie nie ma wieku

Serdecznie zapraszamy czytelników portalu Senior24.pl do odwiedzenia naszego zakątka w Internecie: takdlazdrowia.pl. Z pewnością są tam treści, które Was zainteresują! Można nas śledzić również na Fb – który nie tylko promuje portalowe treści, ale przede wszystkim dba o nasze dobre samopoczucie. Nie zapominajmy, że naszym nadrzędnym hasłem są TYLKO POZYTYWNE EMOCJE!

Sławka Trojanek

 http://www.takdlazdrowia.pl/

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Małgorzata Kaczorek

Zmień czcionkę
instagram