Akcja – reakcja

Portal Tak dla zdrowia® to medialne odzwierciedlenie Fundacji Tak dla zdrowia® działającej już od 9 lat.

O ile sama Fundacja jest odpowiedzią na niepokojące sygnały dotyczące pogarszającego się stanu zdrowia naszego społeczeństwa, o tyle portal ma na celu profilaktykę zdrowotną, w szerokim rozumieniu tego słowa, od stóp do głów – dosłownie.

Lektura na zdrowie

Tak dla zdrowia®  to publikacje dotyczące zarówno oficjalnych informacji na temat zdrowia, aktualności w sektorze medycznym, jak i nowinki ze świata odżywiania, coachingu, kondycji fizycznej oraz pielęgnacji ciała. To jednak przede wszystkim propozycje zadbania o swoją psychikę, która jest naszym motorem do działań zarówno na polu prywatnym, zawodowym jak i zdrowotnym. Walka z depresją i stresem są dziś niezbędne, aby uzyskać równowagę we wszystkich dziedzinach.

Inspirujemy wszystkich. Codziennie.

Działania Fundacji i publikacje na portalu skierowane są do szerokiego grona odbiorców: aktywnych, w sile wieku, którzy są w stanie sami o siebie zadbać i paradoksalnie, w pełni świadomi zagrożeń, tym bardziej im ulegają. Dbamy też o osoby poniekąd skazane na pomoc innych– dzieci i osoby starsze. Zależy nam, by każdy bez względu na wiek chciał i umiał żyć aktywnie – co tak różnie może się objawiać na poszczególnych etapach naszego rozwoju. Cel jest jednak zawsze ten sam: zdrowie!

Zdrowie nie ma wieku

Serdecznie zapraszamy czytelników portalu Senior24.pl do odwiedzenia naszego zakątka w Internecie: takdlazdrowia.pl. Z pewnością są tam treści, które Was zainteresują! Można nas śledzić również na Fb – który nie tylko promuje portalowe treści, ale przede wszystkim dba o nasze dobre samopoczucie. Nie zapominajmy, że naszym nadrzędnym hasłem są TYLKO POZYTYWNE EMOCJE!

www.takdlazdrowia.pl

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Sławomira Trojanek

Redaktor naczelny portalu Tak dla zdrowia® (http://www.takdlazdrowia.pl) Z wykształcenia filolog romanista, z zamiłowania tłumacz, w wyniku prywatnych działań żona i matka. Autorka bloga o perypetiach na obczyźnie z perspektywy „Matki Polki” (http://www.blogslawki.com). Życiowo doświadczona w pracy z dziećmi (swoimi) oraz służbowo z osobami starszymi: kilka lat w roli instruktora w Klubie Seniora. Praca w redakcji jest połączeniem pasji jaką jest pisanie, z ludzką troską o innych oraz rozwijaniem swojej i innych wiedzy w zakresie zdrowego trybu życia. Tego ostatniego nie rozdziela na prywatne i zawodowe, w obu przypadkach liczą się TYLKO POZYTYWNE EMOCJE.
Zmień czcionkę
instagram