Mamo, spodziewasz się dziecka? Coraz częściej zadajesz sobie pytania czy będziesz umiała prawidłowo karmić, przewijać i kąpać swoje maleństwo?

Szkoła Rodzenia online na bebiprogram.pl to alternatywa dla przyszłych rodziców, którzy z różnych względów nie mogą korzystać z tradycyjnych kursów lub chcą sobie przypomnieć informacje dot. ciąży, porodu i opieki nad niemowlęciem. Dowiedz się, jak działa internetowa szkoła rodzenia oraz jak z niej korzystać!

Szkoła Rodzenia online na bebiprogram.pl to kompleksowe kompendium wiedzy bazujące na programie stacjonarnych szkół rodzenia. Eksperci BebiProgram – pediatrzy i położne – podpowiadają i wyjaśniają m.in.:

  • jak pokonać dolegliwości ciążowe,
  • jak wybrać szpital,
  • jakie są możliwości znieczulenia przy porodzie,
  • jak przygotować się do przywitania w domu nowego członka rodziny.

Można w niej również zdobyć lub poszerzyć wiedzę dot. pielęgnacji niemowlęcia i opieki nad maluchem, zaleceń ekspertów w zakresie żywienia niemowląt oraz przeczytać o sekretach udanego karmienia piersią – technikach, niezbędnych akcesoriach czy diecie karmiącej mamy.

Internetowy kurs dla przyszłych rodziców podzielony jest na 5 modułów (ciąża, poród, połóg, noworodek i niemowlę, karmienie piersią) oraz sekcję z filmami przedstawiającymi ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Moduły są otwarte i można przez nie przechodzić według własnych preferencji i zainteresowań, a użytkownicy mają pełną dowolność ich wyboru – np. jeśli chcą coś sprawdzić lub zgłębić tylko wybrany temat.

Szkoła Rodzenia BebiProgram to:

  • artykuły edukacyjne i eksperckie,
  • filmy instruktażowe, m.in. na temat technik przystawienia dziecka do piersi,
  • przydatne aplikacje dla kobiet w ciąży, np. kalendarz przebiegu i badań w ciąży, kalkulator BMI i wiele innych,
  • quizy sprawdzające wiedzę z każdego modułu.

Szkoła Rodzenia dostępna jest na bebiprogram.pl: https://www.bebiprogram.pl/zdrowie-mamy/szkola-rodzenia

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram