24

Studio Optical


 

STUDIO OPTICAL to kilkunastoletnia tradycja usług optycznych i okulistycznych na rynku.

Jesteśmy z Państwem od stycznia 2003 roku.

Obecny profesjonalizm STUDIO OPTICAL, to wynik wspólnej pracy całego zespołu, ich pasji, wieloletnich doświadczeń i podążania za najnowocześniejszymi trendami w optyce.

Od samego początku wykonujemy usługi w oparciu o produkty liderów wśród producentów optycznych, gwarantujące doskonałą jakość i zadowolenie naszych Klientów.

Nasze usługi skierowane są do Klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość usług oraz posiadają wysublimowane poczucie estetyki.

Gabinet okulistyczny

W Studio Optical od początku swego istnienia, w trosce o jakość badania wzroku, podjęliśmy współpracę ze znanymi i cenionymi przez Torunian, lekarzami okulistami.

Naszą dewizą jest profesjonalizm bazujący na kompetencjach. Oferujemy Państwu kompleksowe badanie wzroku, oparte na wszystkich podstawowych etapach diagnostyki, wykonywane tylko przez lekarzy okulistów.

W naszym gabinecie można zbadać dno oka, zmierzyć ciśnienie, przeprowadzić badania mające na celu wykrycie zaćmy, jaskry, AMD i innych. Można też dobrać szkła okularowe oraz zaaplikować najzdrowsze i najlepsze soczewki kontaktowe.

Gabinet Okulistyczny przy ul. Matejki 20-22 (róg Mickiewicza):

Dr Joanna Wydorska – czwartek od 15,00 do 18,00

Dr Agnieszka Jesionek – wtorek od 15,00 do 18,00

Dr Anna Małek  – środa od 16,00 do 18,00

Dla Państwa wygody prowadzimy rejestrację telefoniczną pod nr: 056 657 57 41, 509370734.

Z badań wzroku w naszym Gabinecie Okulistycznym skorzystało już kilka tysięcy osób. Dołącz do NICH!

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Małgorzata Kaczorek

Zmień czcionkę
instagram