Dziękujemy, że poświęciłeś swój czas, żeby zajrzeć na naszą stronę internetową. Jako Stowarzyszenie „Amicus” Gminy Dzierzążnia dbamy o to by gmina, w której działamy stawała się lepsza. Chcemy rozwijać lokalną społeczność, inicjować zmiany, które pozwolą jej się zmieniać!

Najważniejszym elementem naszej organizacji są ludzie. To oni dostarczają organizacji swoją pracę, uzdolnienia, twórczość i energię. Bez zaangażowania czynnika ludzkiego żadne przedsięwzięcie nie miałoby sensu.

Jedną z naszych pasji i jednocześnie misją jest pobudzanie społeczeństwa do działania. Wyzwalamy twórczy potencjał w uczestnikach naszych projektów, motywujemy do działania i wspieramy w rozwijaniu ich pasji.

Nasze działania – często nietuzinkowe – dotykają wielu problemów!

Jako organizacja działająca lokalnie bliskie są nam problemy każdej z grup społecznych. W swoich działaniach pomagamy seniorom, organizujemy i wspieramy rozwój dzieci i młodzieży. Każdy, kto zdecyduje się być częścią naszej organizacji – nieważne czy jako uczestnik projektów czy członek organizacji – ma szanse znaleźć i rozwijać swoje pasje.

Sprawdź co możemy zaproponować Tobie!

Stowarzyszenie „Amicus” Gminy Dzierzążnia

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Małgorzata Kaczorek

Zmień czcionkę
instagram