W tym roku, ze względu na wysokie temperatury, sezon rowerowy rozpoczął się wcześniej niż zazwyczaj. Jednak jeszcze nie jest za późno, żeby się do niego dobrze przygotować. Co zrobić, żeby lato nie zaskoczyło nas bez odpowiedniego sprzętu i formy?

Warto zadbać o kondycję, sprawdzić zawczasu, czy wszystkie elementy roweru działają, a jeśli nie odwiedzić właściwy sklep lub serwis. Przed zakupem wymarzonego jednośladu należy również zastanowić się w jakich warunkach będzie on wykorzystywany – do jazdy po mieście, czy ekstremalnych górskich wypraw?

Lucy 28 to wygodny, miejski rower elektryczny z ramą typu holenderskiego. 28” koła oraz bagażnik zapewniają komfortowe użytkowanie. Jednoślad idealnie sprawdzi się podczas podróży z i do pracy, a dzięki napędowi hybrydowemu, żaden podjazd nie będzie wyzwaniem.

Silnik: 250 W 36V, bezszczotkowy
Czas ładowania: 3-5 godzin
Prędkość: odcięcie napędu przy 25 km/h
Zasięg: 60-120 km
Cena: 4949 zł
Luna 28 to propozycja dla wszystkich tych, którzy oprócz ekologii cenią sobie wyjątkowy design. Pięknie profilowana rana sprawia, że rower jest wyjątkowo stylowy i nowoczesny. Swojemu właścicielowi zapewni dojazd do celu podróży w spektakularnej formie.
Silnik: 250 W 36V, bezszczotkowy
Czas ładowania: 3-5 godzin
Prędkość: odcięcie napędu przy 25 km/h
Zasięg: 60-120 km
Cena: 4444 zł
Compacta 14 to prosty, składany rower elektryczny, który mieści się w bagażniku każdego samochodu i bez problemu można go zabrać ze sobą na różne wyjazdy. Składanie odbywa się bez dodatkowych narzędzi, co znacznie skraca czas niezbędny do rozpoczęcia wyprawy. Pojazd doskonale sprawdzi się na każdej rodzinnej wycieczce.
Silnik: 250 W 36V, bezszczotkowy
Czas ładowania: 3-5 godzin
Prędkość: odcięcie napędu przy 25 km/h
Zasięg: 50—100 km
Cena: 2777 zł
Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram