Seniorze – jeśli dokucza ci samotność, zaadoptuj psa. Dlaczego warto to zrobić? Zdaniem naukowców, niesie to za sobą mnóstwo korzyści zdrowotnych! 

Czy wiesz, że… 

  • Właściciele psów są szczęśliwsi, lepiej radzą sobie ze stresem i rzadziej chorują na depresję?
  • Osoby mieszkające z psami cieszą się lepszym zdrowiem. Psy obniżają ciśnienie krwi tak skutecznie, jak farmakoterapia.
  • Ponad 15% seniorów przyznaje się do samotności. Mamy na to lekarstwo bez recepty!

Jeśli jesteś zainteresowany zaadoptowaniem zwierzaka, odwiedź stronę https://www.facebook.com/Senior-dla-Seniora-104360760384990/

Znajdziesz na niej opisy różnych psów, które tylko czekają na twój gest.

A może chciałbyś zaadoptować Texasa?

Texas to niepowtarzalny pies, który intensywnie i bardzo długo szuka swojego wymarzonego człowieka. Ma 6 lat. W jego wyglądzie i charakterze widać wiele cech teriera. Ostatnie dwa długie lata spędził w schronisku, a zdecydowanie nie było to miejsce dla niego. Właśnie dlatego podjęliśmy decyzję o przeniesieniu go do hotelu, gdzie aktualnie przebywa. Texas to pies pełen energii dlatego szukamy dla niego aktywnego domu, w najlepszym układzie bez małych dzieci. Osoby, które chciałyby wspomóc finansowo pobyt Texasa w hoteliku, mogą wpłacić pieniądze na konto fundacji dla zwierząt TIM, z dopiskiem ” darowizna dla Texasa”. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy.

Nr konta: 09 1160 2202 0000 0001 1564 4430

Seniorze – możesz też wyprowadzać pieski na spacery lub zostać wirtualnym właścicielem zwierzaka.

Więcej informacji uzyskasz pod numerami telefonów: Alina: 606145037 i Dorota: 725024288.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram