W obecnych czasach, swoje pasje możemy spełniać nie tylko na płaszczyźnie realnej, ale również wirtualnej. Obecny rozwój techniki daje ogromne możliwości poszerzania horyzontów oraz dostarcza nam rozrywkę w każdej chwili.

Nasi dzisiejsi bohaterowie, tatusiowie, mają w swoim życiu różne koniki, hobby, zajawki, pasje. Jeden z nich woli prace w ogrodzie, drugi pisanie wierszy a trzeci może lubi gotować, bo… dlaczego nie? 🙂

Nasz portal Senior24h.pl wraz z Fundacją „Tak dla Zdrowia” organizuje szkolenia dla seniorów pod kątem rozwoju na tle cyfrowym.

Jeżeli nasz tata interesuje się na przykład fotografią, może skorzystać ze świetnych kursów z obróbki zdjęć. Dzięki temu nauczy się wydobywać głębię ze zdjęcia i udoskonalić je, do takiego stopnia, że będą wyglądały jakby zrobił je, jeden z najlepszych fotografów (którym jest oczywiście nasz tata 🙂 )

Tata – podróżnik to nie lata wyzwanie. Nigdy nie może usiedzieć w miejscu, a jego głowa zawsze jest myślami gdzieś dalej. Aby jego wyjazdy stały się bezpieczniejsze i bardziej zaplanowane, możemy zaproponować mu skorzystanie z kursu, na którym nauczy się znajdować bilety w niskich, ciekawych cenach, nauczy się, gdzie znaleźć rozkłady i jak zarezerwować miejsce w środku transportu, znajdzie rozwiązanie na nie zawsze zrozumiałe zwroty obcojęzyczne, a może nawet znajdzie inspirację na kolejny wyjazd?

Tata – bloger, jeżeli strony społecznościowe są dla niego ważne, polecamy zapisanie się na kursy korzystania z Facebooka, Instagrama czy też Twittera. Dla osób zaciekawionych otaczającym światem, wydarzeniami, polityką to najlepsza droga do codziennych najświeższych informacji, a dodatkowo, można się wypowiedzieć w jakiejś sprawie, podzielić się swoim zdaniem i opinią.

Podsumowując, każda z pasji znajdzie na szkoleniach coś dla siebie i wyniesie z tego coś pięknego! 🙂

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Martyna Tomaszewska

Zmień czcionkę
instagram