Reklama NATYWNA

Reklama natywna to nie inwazyjna reklama, która stanowi integralną część naszej treści medialnej jest w nią maksymalnie wkomponowana. Jest to rodzaj reklamy w której użytkownik przeglądając serwis sam sobie ją wybiera i przegląda angażując się w treści w naturalnym kontekście redakcyjnym. Ta forma reklamy stanowi alternatywny substytut dla reklamy bannerowej, której skuteczność spada w wyniku tzw ślepoty banerowej. Na naszym portalu dzięki zainstalowaniu elektronicznego lektora dodatkowym atutem tego typu reklamy jest możliwość słuchania jej a nie tylko czytania. Co stanowi znaczną wartość dodaną tego rodzaju reklamy na SENIOR24h.pl.

1. Artykuł Sponsorowany – artykuł przygotowany przez naszą redakcję i naszych copywrite’erów wg naszych standardów na podstawie przedstawionych informacji w określonym formacie. Artykuł pojawia się w serwisie w miejscach artykułów serwisu i stanowi integralną jego część.

PUBLIKACJA 30 DNI

W części AKTUALNOŚCI – artykuł pojawia się w z prawej strony aktualności i w miarę czasu jeśli jest słabo poczytny to przesuwa się co raz niżej aż do całkowitego zniknięcia ze strony 1 Aktualności. Jeśli jest poczytny zostaje na pierwszej stronie. Istnieje możliwość przesuwania artykułu na początek za opłatą raz na 24h.

Zmień czcionkę
instagram