Wypowiedz się w swojej sprawie i naucz nas lepiej rozumieć potrzeby Seniora.

Szanowni Państwo, niniejsza ankieta skierowana jest do osób w wieku 55 lat plus i ma na celu poznanie niektórych aspektów Państwa życia, abyśmy mogli dostosować podejmowane przez kampanię Teraz Senior! działania do faktycznych potrzeb i oczekiwań seniorów, ich bliskich oraz opiekunów.

Z góry dziękujemy za pomoc i przyłączenie się do kampanii.

Spośród osób, których komentarz okaże się najciekawszy raz na tydzień rozlosujemy nagrody rzeczowe. O szczegółach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie oraz poprzez kontakt bezpośredni.

Uczyń przyjazną przestrzeń Internetu dla Seniora. Dołącz do Kampanii Teraz Senior!

Przyłącz się do kampanii #terazsenior i #smartinternet i pomóż najbliższym starszym osobom ogarnąć Internet oraz przydatne aplikacje, takie jak Skype, Facebook czy Instagram.

To właśnie młodzi ludzie, studenci, przyszli opiekunowie seniorów, rehabilitanci, pielęgniarki, lekarze, wnukowie, dzieci, najbliżsi najszybciej pomogą starszym przekonać się do Internetu oraz nowoczesnych narzędzi.

Zarejestruj się i stwórz sztab w swojej miejscowości osób pozytywnie zakręconych na rzecz pomagania seniorom i walki z ich wykluczeniem cyfrowym.

Otrzymasz identyfikator oraz przydatny do pracy z seniorami Poradnik #smartinternet. Po wykonanym zadaniu każdy Wolontariusz otrzyma certyfikat oraz możliwość prezentacji wyników swojego zespołu senioralnego we wszystkich naszych mediach. Bezcenna będzie również wdzięczność seniora i dzieci seniorów, które często przebywają za granicą.

Sztab nie ma limitów osobowych. Najważniejsze, że chcesz pomóc i faktycznie będziesz mógł poświęcić swój czas seniorom. Jeśli jesteś tego pewien zgłoś się jako Wolontariusz i zaprezentuj pomysły Twojego zespołu Nowoczesnych Seniorów.

Każdy z Nas zdaje sobie sprawę, jak ważnym aspektem jest pomoc seniorom w odzyskaniu pewności siebie, radości z codzienności, weryfikacji informacji oraz zwiększenia poczucia bezpieczeństwa – nie trzeba do tego nikogo przekonywać. Zatem zarejestruj się i przekonaj wszystkich, że najważniejsza jest Przyszłość!

Jak się zarejestrować?

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić o pomoc rodzica (opiekuna).

Znani Seniorzy , Ambasadorzy Kampanii Teraz Senior

Pragniemy, aby Ambasadorzy kampanii Teraz senior! aktywnie włączali się w pracę na rzecz przyszłości seniorów – w wymiarze i obszarze, który jest dla nich najbardziej interesujący i przyjemny. Jesteśmy w stałym kontakcie, spotykamy się regularnie, a opinie i zdanie każdego z członków Rady Komitetu ma przełożenie na efektywne działanie dla szczęśliwszej i bezpieczniejszej codzienności seniorów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zmień czcionkę
instagram