7 tygodni (7 Weeks) to kolejna ciekawa aplikacja na smartfona. To prosty sposób na wypracowanie nowego nawyku, osiągnięcie ustalonego celu lub zerwanie z negatywnymi przyzwyczajeniami.

Jak to działa?

Gdy nasz plan zostanie wykonany pomyślnie, oznaczamy dzień, jako zakończony sukcesem. W ten sposób powoli, ale skutecznie, zbliżamy się do ustalonego celu. 7 tygodni to czas, który jest potrzebny, aby z małych kroków ukształtował się w nas trwały nawyk, który pozostanie z nami na dłużej.

Aplikacja działa w sposób motywujący nas do zmiany i utrwala ten proces. Bez względu na to, czy chcemy rzucić palenie, schudnąć czy zacząć uprawiać sport.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Anna Borkowska

Anna Borkowska

Z dziennikarstwem związana od ponad 11 lat. Pierwsze kroki w mediach stawiała jako redaktorka popularnego portalu o tematyce rozrywkowej. Swoje doświadczenie dziennikarskie zdobywała również w portalu dla kobiet, w serwisie popularnonaukowym oraz prowadziła własny portal o tematyce informacyjnej. Współpracowała z Wirtualną Polską, gdzie pisała o zdrowiu oraz redagowała portal dla rodziców i serwis poświęcony tematyce diet i fitness. Absolwentka Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej. Obszar jej zainteresowań to nauka, zdrowie i lifestyle. W senior24h.pl pełni funkcję redaktor naczelnej. Zajmuje się tematyką zdrowia i aktywizacji społecznej seniorów. Uwielbia ludzi i rozmowy, co owocuje licznymi wywiadami.
Zmień czcionkę
instagram