Aplikacja Krokomierz to najważniejszy krok do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu. Jest to bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która mierzy ilość wykonanych przez nas kroków.

Pomysł dedykowany jest osobom, które nie mają czasu ani zapału do uprawiania sportu i chcą zadbać o swoją formę poprzez regularne, długie spacery.

Jak to działa?

Krokomierz działa poprzez wbudowany w telefonie czujnik ruchu, zamiast śledzenia trasy z pomocą GPS. Na ekranie głównym wyświetlana jest liczba kroków w danym dniu oraz cel, który wyznacza aplikacja. Warto dodać, że eksperci zalecają wykonywanie ok. 6 tys. kroków dziennie. Ponadto, aplikacja poinformuje nas o ilości spalonych kalorii i przebytym dystansie.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Anna Borkowska

Anna Borkowska

Z dziennikarstwem związana od 12 lat. Pierwsze kroki w mediach stawiała jako redaktorka popularnego portalu o tematyce rozrywkowej. Swoje doświadczenie dziennikarskie zdobywała również w portalu dla kobiet a także w serwisie popularnonaukowym. Prowadziła własny portal o tematyce informacyjnej, współpracowała z działem zdrowotnym w Wirtualnej Polsce, redagowała portal dla rodziców oraz serwis poświęcony tematyce diet i fitness. Absolwentka Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej. Obszar jej zainteresowań to nauka, zdrowie i lifestyle. W portalu senior24h.pl pełni funkcję redaktor naczelnej. Zajmuje się tematyką zdrowia i aktywizacji społecznej seniorów. Uwielbia rozmowy z ludźmi, co owocuje licznymi wywiadami.
Zmień czcionkę
instagram