Miłość może do nas przyjść niespodziewanie, w każdym wieku. Czasami ta prawdziwa i najgłębsza przychodzi do nas wtedy, kiedy zupełnie się tego nie spodziewamy – w wieku senioralnym.

Po bijącym rekordy popularności programie „Rolnik szuka żony”, TVP planuje wypuścić kolejny show zatytułowany „Sanatorium Miłości”, skierowany do osób starszych, które pragną odnaleźć swoją drugą połowę.

Akcja programu będzie rozgrywać się w górskim sanatorium, a jego bohaterami będzie 12 pensjonariuszy w wieku powyżej 60 lat. Telewizja Polska przygotowała 10 odcinków show – widowisko trafi na ekrany naszych telewizorów tuż po zakończeniu programu „Rolnik szuka żony”, będzie nadawane w niedzielne wieczory i poprowadzi je dobrze wszystkim znana Marta Manowska.

„Program będzie połączeniem reality show z elementami dokumentu. Ma przełamać stereotyp myślenia o osobach na emeryturze i pokazać jesień życia w barwny i ciepły sposób, podkreślając wartość oraz godność człowieka bez względu na jego wiek” – podają Wirtualne Media.

Czy show powtórzy sukces programu „Rolnik szuka żony”? To się już wkrótce okaże. Pierwszy odcinek widowiska zostanie wyemitowany 6 stycznia 2019 r.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram