Tomasz Kammel jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w Polsce. Mimo dopiętego na ostatni guzik harmonogramu pracy, dziennikarz znajduje czas na wspieranie przeróżnych akcji społecznych i charytatywnych.

Ostatnio Kammel wziął udział w najnowszej kampanii Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Stowarzyszenie to przeciwdziała marginalizacji osób starszych, łamie stereotypy na temat starości i alarmuje społeczeństwo o trudnej sytuacji seniorów w Polsce. Wolontariusze kampanii docierają do osób najbardziej potrzebujących naszej pomocy, do tych, dla których największą bolączką jest samotność.

Spotkanie z takimi właśnie seniorami skłoniło 46-letniego Kammela do refleksji nad życiem i starością. Prezenter wziął również udział w sesji do kalendarza Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Opowiedział o tym w bardzo poruszających słowach.

Miarą człowieczeństwa jest to, jak traktujemy niepełnosprawnych i seniorów. Zawsze tak uważałem. Razem z małymi braćmi spotkaliśmy się z seniorami i było naprawdę odlotowo – dziennikarz powiedział w rozmowie z portalem Przeambitni.

WIĘCEJ NA TEMAT STOWARZYSZENIA MALI BRACIA UBOGICH, MOŻECIE PRZECZYTAĆ TU.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram