Głównym zadaniem bioenergoterapeutów jest przekazywanie chorym energii. Na podobnej zasadzie działają polaryzatory torsyjne, które mogą mieć formę krążka, pasa, maty czy poduszki. W przypadku jakich dolegliwości są pomocne?

Dokończone dzieło Einsteina

Albert Einstein przez całe swoje życie pracował nad jednolitą teorią pola. Jego dzieło kontynuował profesor Giennadij Szypow, czyli rosyjski fizyk, który opracował teorię próżni fizycznej. Dowodzi ona istnienia dotychczas nieznanych rodzajów materii i energii. Wynika z niej, że pewnego rodzaju promieniowanie pędzi z szybkością miliardy razy większą od prędkości światła.

Wyróżnienia

Szypow został uznany za Człowieka Roku 1998 i zaliczony przez Amerykański Instytut Biograficzny do grona 500 osób, które odegrały najważniejszą rolę w dziejach ludzkości. Otrzymał również Medal Honoru jako jeden z 2 tys. mieszkańców Ziemi, którzy odznaczyli się czymś niezwykłym dla pożytku świata.

Pola torsyjne

Dużą rolę w teorii Szypowa zajmują pola torsyjne, które określił jako elementarne wiry czasoprzestrzenne przenoszące informacje. Pole torsyjne wytwarzane jest przez każde ciało fizyczne – jego cząstkami promieniuje każda substancja. W wyniku kontaktu z substancją cząstki te polaryzują się i unoszą w przestrzeń informację o substancji.

W lewo lub prawo

Według badań Szypowa pole torsyjne może wirować w lewo bądź w prawo:

– pole prawoskrętne wzmacnia funkcje życiowe organizmów
– pole lewoskrętne hamuje procesy życiowe i działa na nie osłabiająco.

Bioenergoterapia

Wiedza ta pokrywa się ze współczesnym zakresem działania bioenergoterapii i radiestezji. Według nich niektóre pola promieniowania są korzystne dla zdrowia człowieka, a inne wprost przeciwnie. Głównym zadaniem bioterapeutów jest doładowywanie chorych brakującą energią życia (prana), która wypełnia przestrzeń wokół nas. Istnieje przekonanie, że poziom tej energii w organizmie bezpośrednio wpływa na stan naszego zdrowia. Bioterapeuci twierdzą, że to nie oni leczą, lecz są jedynie przekaźnikami i wzmacniaczami energii życia.

Jak działa polaryzator torsyjny?

Na podobnej zasadzie działa polaryzator torsyjny. Dzięki doładowywaniu organizmu praną:

– zakłócenia biopola zostają usunięte
– kanały energetyczne są odblokowywane
– równowaga organizmu zostaje przywrócona.
Efektem tego jest lepsze funkcjonowanie organów i ustępowanie dolegliwości. Inaczej mówiąc polaryzator torsyjny jest domowym bioenergoterapeutą.

Po co nam bioenergoterapeuci czy polaryzatory?

Jeśli prana jest wszędzie to po co nam bioterapeuci czy polaryzatory? Problem w tym, że występująca na powierzchni ziemi energia życia jest rozrzedzona. Aby mogła nam pomóc musi być:

– zagęszczona
– skoncentrowana w wiązki, które dotrą do odpowiednich miejsc w organizmie.

Tak właśnie działa bioenergoterapeuta i urządzenia torsyjne.

Sercem systemu jest generator-matka, który:

– pobiera energię
– zagęszcza ją
– wyemitowuje w postaci prawoskrętnego wiru (stąd nazwa torsyjny, czyli skręcony).

Wir zostaje przechwycony przez polaryzatory torsyjne, które są niczym innym jak przekaźnikami wzmocnionych wiązek energii.

Jakie dolegliwości?

Możemy zaopatrzyć się w generator pól torsyjnych i polaryzatory w formie krążka, pasa, maty czy poduszki. Zalecane są one w przypadku dolegliwości:

– układu krążenia – poprawiają mikrokrążenie, normują ciśnienie krwi, przyśpieszają wchłanianie obrzęków limfatycznych czy krwiaków
– kręgosłupa i stawów (bóle, schorzenia reumatyczne)
– kontuzji takich jak złamania i skręcenia, naciągnięcia ścięgien, otarcia
– układu odpornościowego (przewlekłe infekcje gardła, krtani, tchawicy czy oskrzeli)
– skórnych – przyspieszają regenerację skóry i gojenie się ran, poprawiają jędrność i niwelują zmarszczki, łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia
– uszkodzeń tkanek (pourazowych, pooperacyjnych, owrzodzeń, oparzeń, odleżyn)
– stresu – pomagają w likwidacji stanów stresowych, napięcia psychicznego, a także w zasypianiu
– wspomagają pracę takich narządów jak: wątroba, trzustka, żołądek, jelita, nerki czy prostata.

źródło: Torst

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram