Miłosz Sałaciński jest ojcem dwóch córek: Edyty i Kariny oraz rodzynka, syna Radosława. Jest też pięciokrotnym dziadkiem i dwukrotnym pradziadkiem. Uwielbia wycieczki zagraniczne, szczególnie promami do Skandynawii. W 2018 roku wyjeżdża, już w marcu, do Truskawca na Ukrainie. W maju zaplanował podróż do Helsinek i Petersburga. Wraz z żoną Bożeną działa w ruchu senioralnym od 8 lat. Po przejściu na emeryturę został członkiem Ogólnopolskiego Parlamentu Seniorów. Od czasów ogólniaka jest pasjonatem fotografii. Mówi o sobie, że seniorach wie wszystko.

Miłosz Sałaciński jest emerytowanym dziennikarzem. Przez ponad 7 lat pracował jako korespondent z województwa kujawsko-pomorskiego dla redakcji „Super Expressu”. W Bydgoszczy współpracował z redakcją „Expressu Bydgoskiego”. Przez 40 lat pisał łącznie do 12 różnych redakcji, w tym m.in. również do „Polityki”.

Obecnie, na emeryturze, jako korespondent pisze regularnie do:

Od 13 lat prowadzi portal www.infofordon.pl. Może się poszczycić dzienną oglądalnością na poziomie 15-35 tys. odsłon.

Pasjonat życia, oddany i gorąco kibicujący swojej żonie Bożenie, która jest czynną działaczką ruchów senioralnych w Polsce. Więcej na temat osoby Pani Bożeny mogą Państwo przeczytać w jednym z naszych wcześniejszych artykułów.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Avatar

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram