Projekt bez tytułu (1)

MediRaty


 

Seniorze – jeśli musisz wykonać jakiś zabieg medyczny a nie masz funduszy na sfinansowanie go od razu, ta oferta przeznaczona jest dla ciebie.

Życie pisze różne scenariusze. Jednego dnia jesteśmy sprawni i zdrowi, a drugiego możemy potrzebować specjalistycznej pomocy medycznej. Skąd wziąć fundusze na leczenie? Odpowiedź jest prosta – wystarczy wykupić MediRaty.

Kredyt na leczenie? Pożyczka na zabieg? MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych.

Nie każdego z nas stać na sfinansowanie drogiego zabiegu. Wtedy warto pomyśleć o rozłożeniu kosztów leczenia na raty. Programy ratalne pozwolą ci bez obciążania portfela zadbać o swoje zdrowie. To szybki i łatwy sposób na sfinansowanie usług medycznych, na które normalnie nie byłoby nas stać.

Seniorze – jeśli interesuje cię skorzystanie z takiej oferty, wypełnij bezpłatny „Formularz Pacjenta”, który znajdziesz pod tym linkiem. Aby zacząć korzystać z systemu, należy również przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8:00-20:00, sob. 9:00-14:00).

Zapraszamy!

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Małgorzata Kaczorek

Zmień czcionkę
instagram