MEDI-system

MEDI-system


 

W życiu każdego seniora liczy się wsparcie i szybkie działanie na wypadek choroby lub nagłego spadku funkcjonalności. W tym celu powstał MEDI-system, w którym o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, dba zgrany i wykwalifikowany zespół rehabilitantów oraz pielęgniarek, a także lekarze, psychologowie, terapeuci, opiekunki, personel pomocniczy i administracyjny. MEDI-system doskonale rozumie potrzeby pacjentów i ich rodzin.

MEDI-system zarządza największą siecią placówek opiekuńczo-rehabilitacyjno-leczniczych w Polsce. W siedmiu nowoczesnych ośrodkach znajduje się 500 łóżek.

Mamy wieloletnie doświadczenie w szczególnych obszarach świadczeń medycznych jakimi są opieka długoterminowa i rehabilitacja stacjonarna. Świadczymy usługi medyczne w 7 nowoczesnych placówkach.

Każdego dnia setki pacjentów korzystają z profesjonalnej opieki medycznej w naszych domach opieki. Pracujemy w oparciu o System Procedur Wewnętrznych, stale udoskonalanych i dostosowywanych do zmieniających się warunków. Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów – lekarzy, rehabilitantów, psychologów, logopedów, terapeutów zajęciowych i pielęgniarek, wspomaganych przez grupę opiekunek medycznych i personel pomocniczy.

Jesteśmy dumni z wysokiej jakości świadczeń ośrodków i przychodni MEDI-system. Przykładamy wagę do miłej, rodzinnej atmosfery w domach opieki, zrozumienia i wzajemnego szacunku wobec naszych podopiecznych i ich bliskich. Zaufanie, jakim darzą nas pacjenci i ich rodziny, oraz efekty naszych działań, dają nam motywację do wprowadzania nowych, jeszcze skuteczniejszych metod terapii.

Od stycznia 2016 r. jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ORPEA, która posiada sieć ponad 700 placówek w 10 krajach Europy. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych!

medisystem

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Małgorzata Kaczorek

Zmień czcionkę
instagram