W życiu każdego seniora liczy się wsparcie i szybkie działanie na wypadek choroby lub nagłego spadku sprawności. W tym celu powstał MEDI-system, który od ponad 15 lat opiekuje się seniorami.

W domach opieki i klinikach rehabilitacyjnych w całej Polsce o  zdrowie i bezpieczeństwo podopiecznych i pacjentów dba wykwalifikowany zespół pielęgniarsko-opiekuńczy, fizjoterapeuci, lekarze, psychologowie, terapeuci, personel pomocniczy i administracyjny. MEDI-system doskonale rozumie potrzeby seniorów i ich rodzin. Bierzemy pod uwagę nie tylko bieżące potrzeby osoby starszej, lecz wszystkie aspekty funkcjonowania. Wiemy, że na różnych etapach życia seniorzy mają inne potrzeby i preferencje. Dla każdego mieszkańca przygotowujemy indywidualny program opieki, terapii zajęciowej oraz aktywizacji. Takie podejście przynosi najlepsze efekty i pozwala zachować zdrowie, kondycję oraz jakość życia osób starszych jak najdłużej na możliwie wysokim poziomie. Tworzymy drugi dom, w którym nasi podopieczni czują się bezpiecznie, są akceptowani, rozwijają swoje pasje i zainteresowania, mogą dzielić się zarówno swoją wiedzą, jak i doświadczeniem. To środowisko motywujące i wzmacniające poczucie własnej wartości.

Ośrodek MEDI-system MARIANNA to nowoczesna klinika rehabilitacyjna zlokalizowana w malowniczej otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, świetnie skomunikowana z centrum Warszawy, od której dzieli ją ok. 20 kilometrów. Przemyślane rozwiązania architektoniczne, techniczne oraz wyposażenie składają się na kompleksową ofertę rehabilitacyjną w zakresie: rehabilitacji kardiologicznej (w systemie stacjonarnym i ośrodku dziennym), rehabilitacji neurologicznej i ogólnoustrojowej, a także fizjoterapii ambulatoryjnej).

Wewnątrz nowoczesnego budynku, wyposażonego w wysokiej jakości rozwiązania dedykowane osobom niepełnosprawnym, znajduje się 80 przestronnych, doskonale oświetlonych jedno- i dwuosobowych pokoi z łazienkami.

Kontakt z Ośrodkiem MEDI-system MARIANNA: 22 266 88 42

MEDI-system

MEDI-system powstał w 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w dziewięciu nowoczesnych domach opieki i ośrodkach rehabilitacyjnych, które specjalizują się w usługach opiekuńczo-leczniczych oraz rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej. Usługi MEDI-system są kierowane do seniorów, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki oraz osób, które zakończyły pobyt w szpitalu po przebytej chorobie lub operacji, ale nie są jeszcze gotowe, by funkcjonować samodzielnie. O zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów dba ponad 750-osobowy zespół (pielęgniarki i opiekunki, fizjoterapeuci, lekarze, terapeuci zajęciowi, logopedzi i psycholodzy, personel pomocniczy i administracyjny). Od 1 stycznia 2016 r. MEDI-system jest częścią międzynarodowej sieci

medisystem

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Małgorzata Kaczorek

Zmień czcionkę
instagram