W życiu każdego seniora liczy się wsparcie i szybkie działanie na wypadek choroby lub nagłego spadku sprawności. W tym celu powstał MEDI-system, który od ponad 15 lat opiekuje się seniorami.

W domach opieki i klinikach rehabilitacyjnych w całej Polsce o  zdrowie i bezpieczeństwo podopiecznych i pacjentów dba wykwalifikowany zespół pielęgniarsko-opiekuńczy, fizjoterapeuci, lekarze, psychologowie, terapeuci, personel pomocniczy i administracyjny. MEDI-system doskonale rozumie potrzeby seniorów i ich rodzin. Bierzemy pod uwagę nie tylko bieżące potrzeby osoby starszej, lecz wszystkie aspekty funkcjonowania. Wiemy, że na różnych etapach życia seniorzy mają inne potrzeby i preferencje. Dla każdego mieszkańca przygotowujemy indywidualny program opieki, terapii zajęciowej oraz aktywizacji. Takie podejście przynosi najlepsze efekty i pozwala zachować zdrowie, kondycję oraz jakość życia osób starszych jak najdłużej na możliwie wysokim poziomie. Tworzymy drugi dom, w którym nasi podopieczni czują się bezpiecznie, są akceptowani, rozwijają swoje pasje i zainteresowania, mogą dzielić się zarówno swoją wiedzą, jak i doświadczeniem. To środowisko motywujące i wzmacniające poczucie własnej wartości.

W Domu Opieki KONSTANCJA (gm. Konstancin-Jeziorna) opiekujemy się seniorami, którzy nie mogą mieszkać samodzielnie, a najbliżsi nie są w stanie – z różnych przyczyn – zapewnić im opieki w takim zakresie, w jakim jest ona potrzebna. Nasz zespół pielęgniarsko-opiekuńczy czuwa nad zdrowiem i bezpieczeństwem mieszkańców 24h na dobę.

Wszystkie pokoje KONSTANCJI są komfortowe, wyposażone w łazienki i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Podopieczni mogą korzystać z obszernej jadalni, sali bibliotecznej i kominkowej, kaplicy, pracowni terapii zajęciowej oraz ogrodu. Zajęcia rehabilitacyjne prowadzone są w doskonale wyposażonych salach.

Kontakt z Domem Opieki MEDI-system KONSTANCJA: 22 266 88 45

MEDI-system

MEDI-system powstał w 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w dziewięciu nowoczesnych domach opieki i ośrodkach rehabilitacyjnych, które specjalizują się w usługach opiekuńczo-leczniczych oraz rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej. Usługi MEDI-system są kierowane do seniorów, którzy ze względu na wiek i stan zdrowia wymagają codziennego wsparcia i całodobowej opieki oraz osób, które zakończyły pobyt w szpitalu po przebytej chorobie lub operacji, ale nie są jeszcze gotowe, by funkcjonować samodzielnie. O zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów dba ponad 750-osobowy zespół (pielęgniarki i opiekunki, fizjoterapeuci, lekarze, terapeuci zajęciowi, logopedzi i psycholodzy, personel pomocniczy i administracyjny). Od 1 stycznia 2016 r. MEDI-system jest częścią międzynarodowej sieci centrów i rehabilitacji ORPEA, obecnej w branży od 25 lat z potencjałem blisko 70 000 miejsc w 10 krajach Europy (m.in. Francji, Niemczech, Szwajcarii, Belgii), a także w Chinach i Brazylii.

medisystem

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Małgorzata Kaczorek

Zmień czcionkę
instagram