Od początku naszą dewizą było indywidualne podejście do Klienta, fachowość, elastyczność, przewidywanie i zapobieganie konsekwencjom. Z całą pewnością znajdziecie tańsze firmy na rynku, ale czy na pewno tańsze zapewni Wam taką elastyczność, pewność? Czy da Wam poczucie dobrze wydanych pieniędzy, Waszym pracownikom zaś bezpieczeństwo dzięki solidnie i ciekawie przeprowadzonym szkoleniom i kompleksowemu nadzorowi BHP?

Specjalizujemy się w obsłudze, doradztwie i szkoleniach w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (w tym outsourcing BHP oraz szkolenia BHP) i psychologii pracy, ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy oraz prawa pracy.

Prowadzimy również kursy doskonalące, seminaria, kursy zawodowe, podnoszące kwalifikacje oraz badania i pomiary środowiskowe.

Naszym celem jest profesjonalna obsługa Firm, Instytucji, Inwestorów w celu efektywnego podnoszenia ich standardów bezpieczeństwa.

Cel ten jest realizowany poprzez zachowanie jak najwyższego poziomu świadczonych usług, mając na uwadze spełnienie wszystkich wymogów prawnych w dziedzinie BHP, ppoż. i ochrony środowiska, z jednoczesnym uwzględnieniem uwarunkowań rynkowych.

Posiadamy uprawnienia do wykonywania zadań służby BHP zgodne z Rozporządzeniem w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z dnia 18 września 1997 r.) Wszystkie usługi z zakresu naszej oferty świadczymy na terenie całego kraju.

Sprawą priorytetową dla naszej firmy jest zadowolenie Klienta i jego pełna satysfakcja z dostarczanych przez nas rozwiązań.

Szybkość reakcji w razie wystąpienia problemu z dziedzin przez nas proponowanych

Kompleksowo rozwiązujemy problemy klienta wykorzystując innowacyjne autorskie rozwiązania

Dbamy o wiedzę naszych klientów dostarczając w każdym miesiącu aktualne informacje dotyczące bezpieczeństwa pracy

Realizowany przez nas model współpracy z klientami zakłada ciągłą i bliską współpracę oraz permanentną analizę jego potrzeb

73, Marii Skłodowskiej-Curie, 87-100 Toruń

bhptorun.pl

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram