7

Leśny Dom Seniora


 

Marzysz o odpoczynku w miejscu, w którym poczujesz się jak na wakacjach? Świetnym pomysłem będzie skorzystanie z usług wszelkiego typu sanatoriów i uzdrowisk, gdzie zajmie się tobą sztab wykwalifikowanych specjalistów.

W Leśnym Domu Seniora staramy się stworzyć prawdziwie domową atmosferę. Wiemy, że to jeden z  fundamentów dobrego samopoczucia i nastroju na co dzień. Nasz zespół tworzą osoby zaangażowane i otwarte, to specjaliści z doświadczeniem zawodowym.

Nowy Standard Życia na Emeryturze

Zapewniamy opiekę medyczną, profesjonalną rehabilitację i diagnostykę, organizujemy aktywności sprzyjające zdrowiu i utrzymaniu jak najlepszej kondycji zarówno ciała, jak i umysłu. Leśny Dom Seniora to coś więcej niż ośrodek wypoczynkowy to miejsce przyjazne Seniorom.  Każdy z naszych gości może liczyć na pełne zaangażowanie i zrozumienie naszej kadry.

Leśny Dom Seniora to całodobowa placówka zapewniająca opiekę osobom w podeszłym wieku, niepełnosprawnym i przewlekle chorym. To ośrodek, który łączy kompleksową opiekę z rehabilitacją, diagnostyką, wypoczynkiem i relaksem w nowoczesnym SPA i komfortem pobytu.

Nasze Wartości

Troszczymy się o bezpieczeństwo Gości. Zadbaliśmy o to, aby Seniorzy czuli się tu dobrze – zupełnie jak u siebie w domu. Dokładamy wszelkich starań, aby panowała tu miła atmosfera. Opieka nad osobami starszymi to duże wyzwanie i odpowiedzialność, dlatego nasza kadra to otwarci, życzliwi specjaliści. Stworzyliśmy miejsce po wieloma względami wyjątkowe.

Radość Seniorów po udanym pobycie to dla naszego zespołu najlepsze podziękowanie za pracę i miła nagroda oraz satysfakcja.

Nasza Misja i Cele

Pragniemy, aby Leśny Dom Seniora był dobrym miejsce dla każdego Seniora. Staramy się tworzyć najlepszą atmosferę każdego dnia, zaspakajać wszystkie potrzeby i oczekiwania Seniorów. Nasz cel to zadowolenie naszych Gości. Chcemy by Seniorzy realizowali swoje pasje, rozwijali zainteresowania, nawiązywali znajomości i przyjaźnie a także podejmowali ulubione i konieczne aktywności.

Kompleks Leśnego Domu Seniora to miejsce, w którym życie nabierze nowych, pięknych kolorów jesieni życia.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Małgorzata Kaczorek

Zmień czcionkę
instagram