Leczenie stomatologiczne? Kosztowna rehabilitacja? A może potrzebujesz nowych okularów, lecz nie stać Cię, żeby sfinansować ich zakup od razu? Dzięki systemowi MediRaty z łatwością spełnisz marzenia o pięknym uśmiechu, skutecznej rehabilitacji czy dawno upatrzonych okularach. 

Programy ratalne niosą ogromne korzyści zwłaszcza dla osób starszych, które mają ograniczony budżet. Umożliwiają bowiem przeprowadzenie leczenia “od zaraz”, bez obciążania naszego portfela.

Lista zadowolonych klientów jest bardzo długa. 

Rehabilitacja to nie żaden luksus, tylko potrzeba. Dzięki MediRatom szybciej doszedłem do pełnej formy. Wielkie dzięki! – powiedział Adrian z Bydgoszczy.

Moje marzenia o pięknym uśmiechu, stały się rzeczywistością. Dzięki MediRatom mogę bez skrępowania śmiać się zawsze i wszędzie – mówi Marika z Sopotu.

Po wypadku myślałam, że już nigdy nie dojdę do pełnej sprawności fizycznej. Dzięki medi-ratom odzyskałam wolę walki i chęć do życia, a także sfinansowałam kosztowne operacje – powiedziała iza z poznania.

Do najpopularniejszych zabiegów wśród seniorów, należą procedury stomatologiczne – od leczenia zębów z próchnicy, do naprawiania miazgi zęba, leczenia kanałowego, po usuwanie wad zgryzu, uzupełnienie braków.

Równie popularne są zabiegi okulistyczne – leczenie zaćmy, jaskry i innych schorzeń oczu. Seniorzy bardzo chętnie też kupują nowe okulary. W przypadku wielu zabiegów okulistycznych, leczenie wymaga sporych nakładów finansowych, ponieważ procedury okulistyczne, operacje, którym często towarzyszy hospitalizacja i długotrwała rehabilitacja, są stosunkowo kosztowne. Doskonałym rozwiązaniem są tu właśnie MediRaty. To natychmiastowy dostęp do środków w części lub w całości mogących pokryć realizację procedury nawet do 50 tys. zł.

Seniorów interesują także zabiegi ortopedyczne, głównie związane z urazami kończyn (diagnostyka, operacje bioder, kręgosłupa, ręki, nadgarstka) i estetyczne (procedury dermatologiczne i kosmetologiczne, zabiegi związane z włosami głowy i owłosieniem, niechirurgiczne i nie wymagające pobytu w szpitalu korekcje defektów estetycznych – rozstępy, cellulit, zbyt małe piersi, blizny etc., depilacje laserowe, terapie światłem (fotodepilacje), ostrzykiwanie, wypełnianie i wygładzanie bruzd etc.).

Nie każdego z nas stać na sfinansowanie drogiego zabiegu. Wtedy warto pomyśleć o rozłożeniu kosztów leczenia na raty. Programy ratalne pozwolą ci bez obciążania portfela zadbać o swoje zdrowie. To szybki i łatwy sposób na sfinansowanie usług medycznych, na które normalnie nie byłoby nas stać. 

Seniorze – jeśli interesuje cię skorzystanie z takiej oferty, wypełnij bezpłatny “Formularz Pacjenta”, który znajdziesz pod tym linkiem. Aby zacząć korzystać z systemu, należy również przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8:00-20:00, sob. 9:00-14:00).

Zapraszamy!

 

 

 

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Anna Borkowska

Anna Borkowska

Z dziennikarstwem związana od ponad 12 lat. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała jako redaktorka portalu o tematyce rozrywkowej. Doświadczenie dziennikarskie zdobywała w portalu dla kobiet oraz w serwisie popularnonaukowym. Prowadziła własny portal o tematyce informacyjnej, współpracowała z działem zdrowotnym w Wirtualnej Polsce, redagowała portal dla rodziców oraz serwis poświęcony tematyce diet i fitness. Absolwentka Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej. Obszar jej zainteresowań to nauka, zdrowie i lifestyle. W portalu www.senior24h.pl pełni funkcję redaktor naczelnej. Zajmuje się tematyką zdrowia i aktywizacji społecznej seniorów. Lubi rozmowy z ludźmi, co owocuje licznymi wywiadami.
Zmień czcionkę
instagram