MAŁGORZATA KACZOREK

malgorzata@senior24h.pl
redakcja@senior24h.pl

www.senior24h.pl

oraz kampanię społeczną Teraz Senior! staramy się zmienić myślenie o ludziach starszych i ich potrzebach.

Nasze hasło: „Przyszłość! Nie starość” motywuje do wychodzenia poza schematyczne myślenie o tym, co czeka nas wszystkich i do weryfikacji oczekiwań względem tego, co przed nami.

Zależy nam na zaangażowaniu szerokiego grona osób, firm i instytucji szczerze zainteresowanych tematyką senioralną i szeroko rozumianą gospodarką senioralną.

Wzrost udziału osób starszych w społeczeństwie to zjawisko wynikające z postępu, o który wszyscy zabiegaliśmy, zarówno w dziedzinie gospodarczej, społecznej i medycznej, stwarzając ludziom możliwość dłuższego życia w niespotykanych do tej pory warunkach komfortu i bezpieczeństwa. Do 2025 r. ponad 20 proc. Europejczyków będzie miało 65 lat lub więcej, przy czym gwałtownie wzrośnie liczba osób powyżej 80. roku życia. Dlatego też wyzwaniem dla nas powinno stać się stworzenie przestrzeni do angażowania się społecznego osób starszych, likwidacja barier oraz dostępu do osiągnięć technologii i internetu, wzrost aktywności społecznej seniorów, podtrzymywanie kontaktów międzyludzkich oraz wspólna troska o ich zdrowie i jakość życia, jako recepta na długowieczność i aktywne przeżywanie lat w dobrym zdrowiu.

Außerdem wird der Wirkstoff Lovegra dank dieser neuen Darreichungsform am schnellsten aufgenommen, Vardenafil ist als das Nebenwirkungsärmste Potenzmittel bekannt. Diese können schließlich auch Potenzpillen-Verwendung ein Symptom einer ernsthaften Erkrankung darstellen. Potenzsteigerung durch den Genuss von Kaffee, Tadalafil verringert auch die Gefühle von Stress.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Organizator :
All 4 Care Sp. z o.o.
ul. Łubinowa 59, 87-100 Toruń
NIP: 9562327107, REGON: 368112640, KRS: 0000692581

Zmień czcionkę
instagram