Z radością informujemy, że w dniach 2123 września br. odbędzie się XVII Ogólnopolska Konferencja „Polka w Europie” pt.: Wyzwania współczesnej medycyny. W tym roku odwiedzimy Rzeszów, rozpoczynając konferencję w gościnnych progach Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Po konferencji w Rzeszowie, w dniach 2426 września, planujemy wyjazd seminaryjny do Lwowa, umożliwiający poznanie ukraińskiego systemu ochrony zdrowia. Aktualnie jesteśmy w trakcie prac organizacyjnych i ustalania szczegółów. Program merytoryczny prześlemy bliżej terminu rozpoczęcia Konferencji osobom, które zgłoszą się na listę uczestników.

Jeśli jeszcze nie uczestniczyłaś (-eś) w Ogólnopolskiej Konferencji „Polka w Europie” zapraszamy na stronę www.dziennikarze.org – w zakładce POLKA W EUROPIE znajdują się relacje filmowe z ostatnich edycji. Dla ich uczestników zaś to możliwość przywołania wspomnień.

Zachęcamy do pisemnego zgłaszania uczestnictwa mailem zwrotnym do Agencji DEVA.

Biorącym udział w wyjeździe seminaryjnym przypominamy o konieczności zabrania ze sobą aktualnego PASZPORTU. Jedziemy przecież poza UE. Tak więc dowód osobisty absolutnie nie wystarczy.

Źródło:

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Małgorzata Kaczorek

Zmień czcionkę
instagram