Kołobrzeska Woda Jantar otrzymała prestiżową statuetkę „Lider wśród butelkowanych wód mineralnych” w konkursie Polish Businesswomen Awards. Statuetkę odebrał Prezes firmy, Pan Janusz Tomaszewski.

„Coraz więcej ludzi zwraca uwagę na zdrowy styl życia, wybiera ze sklepowych półek produkty, które są dobrze opisane i służą zdrowiu. I właśnie do takich produktów, najwyższej jakości, należą nasze Wody Jantar, niezwykle czyste, o idealnym dla zdrowie pH, o optymalnej zawartości minerałów. Dziękuję bardzo za uznanie w imieniu swoim oraz całego zespołu” – powiedział Janusz Tomaszewski.

Prezesowi Januszowi Tomaszewskiemu statuetkę wręczyła aktorka i wybitna tancerka, właścicielka szkoły tańca „Danceworld”, pani Agnieszka Kaczorowska. „Od kliku miesięcy jestem Ambasadorką Wody Jantar. Gdy we wrześniu ubiegłego roku otwierałam swoją szkołę tańca, chciałam, aby to miejsce było wyjątkowe, dbające o harmonijny rozwój ducha i ciała. Poszukiwałam też do współpracy partnerów, który dbają o jakość i bliska jest im idea zdrowego stylu życia. Którzy posiadają produkty najwyższej jakości. I właśnie takim partnerem jest Woda Jantar, której mam zaszczyt być Ambasadorką. Dlatego wręczam tę nagrodę z prawdziwą dumą i radością” – powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Gala Polish Businesswomen Awards, zorganizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & life” odbyła się już po raz siódmy. Uroczystość obyła się w warszawskim Hotelu Bellotto, a jej gospodarzami byli aktor Adam Adamonis oraz redaktor naczelna magazynu „Businesswoman & life”, Elżbieta Jeznach. W kategorii „Wybitne osobowości” nagrodę odebrali: Doda, Grażyna Wolszczak oraz Jacek Rozenek.

Wręczono także statuetki w kategoriach: „Moda”, „Uroda”, „Nieruchomości i budownictwo” czy „Finanse”. W sumie przyznano aż 60 statuetek, wykonanych według wzoru autorstwa Andrzeja Batorskiego. Ucztą dla ducha był występ śpiewaka operowego, Łukasza Karaudy.
Woda Jantar – Kołobrzeski Skarb Natury, to 100% naturalna, podziemna, średnio-zmineralizowana woda reliktowa o doskonałych właściwościach. Naturalnie czysta o unikatowym składzie mineralnym. Czerpana jest z artezyjskiego źródła nr 39 „Jantar” w sercu nadbałtyckiego uzdrowiska Kołobrzeg. Dodatkowo wzbogacona o minerały z soli permskich, które przez miliony lat odkładały się na dnie oceanu. Zawiera elektrolity (sód, potas, wapń, magnez) oraz wiele cennych minerałów, które dobroczynnie wpływają na nasze zdrowie, doskonale nawadnia i gasi pragnienie. Woda Jantar posiada bardzo korzystny dla zdrowia, wyraźnie zasadowy odczyn pH 7,4 (przy źródle), dzięki czemu przeciwdziała zakwaszaniu organizmu. Zawartość jodu i selenu wspomaga działanie tarczycy oraz korzystnie wpływa na pracę mózgu. Polecana osobom prowadzącym aktywny tryb życia oraz dbającym o zdrowie, bezpieczna do codziennego stosowania zarówno dla dorosłych i dzieci.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram