Naturalna roślinność to bez wątpienia jeden z najprostszych, choć nie zawsze łatwych w utrzymaniu, sposobów na ożywienie wystroju wnętrza.

Jasnozielone, rozłożyste liście sprawiają, że nudne i banalne pomieszczenie, zyskuje na atrakcyjności.

Nie ma znaczenia, jaki rodzaj roślin preferujesz najbardziej – przyciągające wzrok kaktusy, ostre palmy czy delikatne paprocie – bardzo ważny jest sposób wykorzystania ich w domu.

KĄCIK HERBACIANY OZDOBIONY OPRAWIONĄ W RAMKI ROŚLINĄ

Techniki wdrażania są znacznie bardziej zróżnicowane, niż nam się wydaje. Jeśli lubisz duże, ozdobne doniczki, możesz je postawić na podłodze. Mniejsze możesz umieścić na stojaku. Zieleń świetnie się sprawdza w minimalistycznych wnętrzach, gdzie powierzchnie mebli są bardzo proste i oszczędne. Jeśli jednak w Twoim domu brakuje miejsca lub nie masz czasu na zajmowanie się naturalnymi roślinami, możesz kupić cyfrowy wydruk zielonego liścia i zawiesić go nad kanapą.

EFEKTOWNE POŁĄCZENIE NATURALNEJ ROŚLINNOŚCI Z OBRAZKIEM OPRAWIONYM W OKRĄGŁĄ RAMKĘ

Niezwykle piękną kolekcję takich obrazków znajdziecie w naszym sklepie online, w którym do wyboru macie mnóstwo urokliwych projektów przedstawiających piękno natury. Dzikie Rzeczy to autorski design dodatków do domu. Inspiracją jest natura, ekologia i miłość do dzikiej przyrody. Prace Joanny Dunin wnoszą do naszych domów las w najpiękniejszej postaci oraz gwarantują miła i przyjazną atmosferę wyciszenia.

Zapraszamy na zakupy!

KOLEJNA PRZYCIĄGAJĄCA UWAGĘ KOMPOZYCJA UMIESZCZONA PRZY OKNIE

POŁĄCZENIE MARTWEJ NATURY Z SOCZYSTĄ, NATURALNĄ ROŚLINNOŚCIĄ

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram