Helena Norowicz – polska aktorka i modelka, urodziła się 14 listopada 1934 roku w Koszalinie. W 1958 ukończyła studia w PWST w Łodzi. Aktorka Teatru Studio w Warszawie (od 1972 do 2001). Kilkanaście lat temu przeszła na emeryturę, ale w zeszłym roku wróciła do pracy i to jako… modelka.

W swoim życiu zagrała w wielu filmach, m.in. w: „Całe życie Sabiny” (1969), „Okruch lustra” (1978), „Odwet” (1983), „Dekalog IV” (1988), czy „Człowiek z magicznym pudełkiem” (2017). W ostatnich latach, Norowicz wystąpiła w wielu popularnych polskich serialach, m.in. „Anna German”, „Na Wspólnej”, „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia”.

Pani Helena postanowiła niedawno spróbować swoich sił w modelingu. Po tym, jak wzięła udział w dwóch kampaniach polskich marek modowych, zaczęła dostawać kolejne propozycje. Jest doskonałym przykładem, że piękno nie wie, co to wiek.

Zapytana o sekret swojej doskonałej kondycji, odpowiedziała, że nie ma żadnego sekretu i nigdy w życiu nie korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Przede wszystkim słucham swojego ciała. Dbam o siebie instynktownie, a nie instytucjonalnie. Nie oglądam się za tym, co jest akurat „modne” czy na „topie”. Do tego nie poddaję się żadnym zabiegom upiększającym, nie chodzę do kosmetyczki, a lifting znam tylko z nazwy. Myślę, że sporą zasługę mają tutaj też moje dobre geny – powiedziała w rozmowie z portalem Zdrowy Senior.

Aktorka przyznaje, że ceni zdrową kuchnię i nie przepada za… słodyczami.

Na co dzień staram się zdrowo odżywiać. Mam to szczęście, że od najmłodszych lat miałam tendencję do nieprzejadania się. Pewnie niektórych to zdziwi, ale nie lubię słodyczy! Mając do wyboru ciastko lub owoc, zawsze wybiorę to drugie. Do tego staram się jeść systematycznie, chociaż nie zawsze mi to wychodzi (śmiech) – dodaje.

Helena Norowicz ma 83 lata i prezentuje się wspaniale! Zobaczcie, jak wypadła w kampanii znanej polskiej marki Bohoboco.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram