Grażyna Wolszczak – jedna z najlepszych i zarazem najbardziej urodziwych polskich aktorek. Urodziła się 7 grudnia 1958 roku w Gdańsku. Gra w teatrze, filmach i telewizji. Mieszka i pracuje w Warszawie, gdzie występuje m.in. w Teatrze Komedia. Mama 29-letniego syna Filipa.

Aktorka zagrała jak dotąd wiele interesujących ról. Mogliśmy ją zobaczyć m.in. w filmach takich jak: „Gry uliczne” (1996), „Wiedźmin” (2001), „Matka chrzestna” (2009), „Na wieży Babel” (2015) i „Podatek od miłości” (2018). Zagrała też w wielu popularnych serialach, m.in. w produkcjach takich jak: „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość” i „Ojciec Mateusz”.

Wolszczak bez wątpienia jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek po 50-tce. Gwiazda zachwyca nienaganną figurą, a urody może jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka.

Otwarcie przyznaje się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej.

Wszyscy podejrzewają mnie o jeden lub niejeden lifting. Nie ukrywam, że od dawna jestem zapraszana na różne zabiegi medycyny estetycznej i z rozkoszą z nich korzystam. Po raz kolejny powtórzę: głęboko wierzę w to, że ogromne znaczenie dla wyglądu zewnętrznego ma nasz stosunek do siebie i otaczającego nas świata. Jeżeli lubię siebie i ludzi, jeśli jestem zadowolona ze swojego życia, automatycznie zmarszczek też mam mniej. Bo zmarszczki to, najkrócej mówiąc, zmartwienia – mówi w wywiadzie dla portalu Plejada.

W tym roku gwiazda skończy 60 lat. Prawda, że wygląda imponująco?

 

 

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram