Ciekawa propozycja nie tylko dla seniorów, ale dla każdego kto, zainteresowany jest wszystkim, co związane z aktywnością i zdrowym stylem życia. Forum Aktywnego Seniora 2021. Pięć paneli tematycznych przez pięć kolejnych dni – od 22 do 26 marca online! I to wszystko za darmo!

Oto tematy prelekcji II Forum Aktywnego Seniora:

  • Poniedziałek, 22 marca br. – Prof. Jerzy Bralczyk „Jak dogadać się między pokoleniami?”
  • Wtorek, 23 marca br. – dr Ludmiła Zając-Lamparska i Karin Lesiak „Zdrowie psychiczne i fizyczne w dobie pandemii”. Ekspertki wyjaśnią, jak zadbać o zdrowie psychiczne i jak radzić sobie ze stresem w czasie pandemii. Podpowiedzą, jak radzić sobie z problemami, nie tracąc dobrego humoru. I co wspólnego ma z tym śmiechojoga?
  • Środa, 24 marca br. – Piotr Wódkowski „Ludzkim głosem o prawie: prawa konsumenta, jak nie dać się oszukać i jak walczyć o swoje prawa”
  • Czwartek, 25 marca br. – Dominik Strzelec „Jak przygotować ogród na wiosnę?”
  • Piątek, 26 marca br. – Artur Dobiegała „Podróże po regionie”

Wszystkie wideorelacje z II Forum Aktywnego Seniora będą prowadzone na stronach internetowych: pomorska.pl/senior, expressbydgoski.pl/senior oraz nowosci.com.pl/senior i Facebooku „Pomorskiej”, „Expressu Bydgoskiego” oraz „Nowości”.
Początek transmisji zaplanowano każdego dnia na godz. 12.00

Uwaga! Prelekcje wideo będą ogólnodostępne – oznacza to, że aby wziąć w nich udział, nie trzeba się nigdzie logować, czy rejestrować. Wystarczy wejść na stronę w czasie trwania Forum i uruchomić wideorelację jednym kliknięciem.

Jednak organizatorzy zachęcają do zarejestrowania się i zapewnieniu sobie specjalnego okolicznościowego drukowanego wydawnictwa “Poradnik Aktywnego Seniora, w którym zgromadzimy porady, opisy najciekawszych miejsc w województwie kujawsko-pomorskim, wywiady z prelegentami oraz kalendarz biodynamiczny (otrzyma go za darmo aż 1500 osób).
Aby zdobyć to wydawnictwo należy zarejestrować (wypełnić dane) na stronie https://www.webankieta.pl/ankieta/608772/wyjatkowy-poradnik-aktywnego-seniora.html

Marta i Magdalena Wróbel

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Kinga Nowakowska

Zmień czcionkę
instagram