Powstała przy współpracy z Vintom aplikacja moblilna, z której korzystali uczestnicy ostatniego Pol’and’Rock Festival, otrzymała nominację do Mobile Trends Awards 2019 w kategorii wolny czas. Trwa głosowanie internautów.

Mobile Trends Awards, nagrody nazywane również Oscarami branży mobilnej w Polsce, przyznawane są firmom, które z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich działaniach. Statuetki przyznaje Kapituła Konkursowa tworzona przez ekspertów związanych z branżą mobile, jednak również internauci mogą oddać głos – zwycięzcy głosowania internautów otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce i statuetkę.

Jedną z aplikacji nominowanych w tej edycji Mobile Trends Awards jest aplikacja przygotowana z myślą o uczestnikach jubileuszowej edycji Pol’and’Rock Festival, jako podstawowe źródło informacji o wydarzeniu, która została pobrana aż 83 690 razy.

Za pośrednictwem aplikacji użytkownicy mogli zaplanować swój udział w konkretnych atrakcjach i mieć wszystkie informacje na ich temat zawsze pod ręką lub też złożyć zamówienie w Siemashopie i cieszyć się pięknymi, pamiątkowymi gadżetami i koszulkami z festiwalu. Z kolei funkcja „Find my Tent” dała możliwość oznaczenia swojego namiotu, co ułatwiało znalezienie go na ogromnym terenie, jakim jest pole Pol’and’Rock. Z punktu widzenia organizatora jedną z najważniejszych opcji była możliwość wysyłania uczestnikom informacji na temat bezpieczeństwa i tego co dzieje się na terenie festiwalu.

Aplikacja była dostępna w trybie offline, dzięki czemu festiwalowicze mogli z niej korzystać praktycznie nieprzerwanie.

Głosowanie internautów trwa do 20 lutego. Statuetki przyznane zostaną na uroczystej gali, która odbędzie się 12 marca w Krakowie.

Jak oddać głos?

Wejdź na stronę https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie#10
Zaloguj się przez Facebooka
Zjedź na sam dół i kliknij w ikonę „głosuj” tuż nad logiem Pol’and’Rock.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram