Dom Opieki Dla Osób Starszych DĘBY to placówka prywatna zapewniająca całodobową opiekę osobą w podeszłym wieku, przewlekle chorym, niepełnosprawnym.

W ramach naszej działalności zapewniamy pomoc w podstawowych czynnościach życiowych, szeroko rozumianą pielęgnację, opiekę higieniczna, niezbędna pomoc w załatwianiu spraw osobistych. Zapewniamy opiekę medyczną oraz pielęgniarską świadczona przez doświadczony personel z długoletnią praktyką w opiece nad osobami starszymi. Dom Opieki dla Osób Starszych Dęby to miejsce w którym zapewniamy naszym podopiecznym kompleksową opiekę na najwyższym poziomie.

Dom opieki dla osób starszych Dęby to nowo wybudowany obiekt położony na uboczu otoczony zielenią o ciekawej architekturze, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas pobytu w tym miejscu. Podczas budowy tego budynku zadbaliśmy o każdy detal aby było to miejsce jak najlepiej przystosowane, przyjezdne dla naszych podopiecznych – dlatego jest to miejsce bez barier architektonicznych, o dużych przestronnych pokojach, szerokim korytarzu, przestronną jadalnią. Wprost z jadalni rozciąga się widok na nasz piękny ogród w których nasi podopieczni mogą spędzać czas na tarasie czy w altanie ogrodowej. To czym z pewnością możemy się pochwalić to nasza kuchnia w której jesteśmy w stanie przygotowywać posiłki zgodnie z zaleceniami dietetycznym jak również zgodnie z upodobaniami naszych podopiecznych.

W naszym domu opieki dla osób Starszych Dęby postawiliśmy mocny nacisk na komfort jak również bezpieczeństwo w uwagi na to mamy zainstalowany system chłodzenia pasywnego który pozwala utrzymać stałą temperaturę w całym obiekcie bez względu na warunki pogodowe na zewnątrz co warto podkreślić jest to system z pewnością zdrowszy niż tradycyjna klimatyzacja. Dodatkowym atutem wpływającym na bezpieczeństwo przebywania w naszym domu jest monitoring wewnętrzny jak również zewnętrzny

Nasz Dom powstał po to , żeby pomóc w opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi zapewniając im godne warunki egzystencji i nieograniczony kontakt z Bliskimi .

Jeśli bliska Ci osoba wymaga całodobowej opieki, a Ty, mimo swych starań i chęci, nie jesteś w stanie Jej tego zapewnić …Przyjdź do nas .
Jesteśmy po to, żeby Wam pomóc. Dom Opieki Dla Osób Starszych DĘBY – to dobry adres na jesień życia

Dom Opieki Dla Osób Starszych Dęby

Terapia zajęciowa w Domu Opieki Dla Osób Starszych Dęby

Opublikowany przez Dom Opieki dla Osób Starszych "Dęby" Wtorek, 26 listopada 2019

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram