Kilkuset podopiecznych Fundacji One Day z domów dziecka w całej Polsce napisało listy do Świętego Mikołaja przedstawiając w nich swoje świąteczne marzenia. Wszystkie te pragnienia znalazły się w specjalnej Tabelce Marzeń na stronie Fundacji One Day.

Dzieci wierzą, że dzięki temu pod choinką będą czekać na nie wymarzone podarki. Jednak, aby tak się stało potrzebne jest wsparcie ludzi o otwartych sercach. Ty też możesz pomóc! Wejdź na stronę Fundacji i spełnij jedno dziecięce pragnienie. Zostało niewiele czasu – zbiórka prezentów kończy się 2 grudnia.

W wielu domach trwają gorączkowe przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. W tym szczególnym momencie pamiętajmy też o dzieciach z domów dziecka, które często spędzą je bez bliskich osób. Na szczęście każdy z nas może łatwo sprawić, że także na twarzach tych dzieciaków zagości uśmiech, a w oczach zabłysną gwiazdki radości.

Spełnij małe marzenie…

Aby tak się stało wystarczy wejść na stronę Fundacji One Day – oneday.com.pl, gdzie w specjalnej Tabeli Marzeń znajdziemy spisane pragnienia dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski. Wybierzmy jedno z tych marzeń i zadbajmy, aby prezent trafił do Fundacji do 2 grudnia.

… spraw wielką radość!

11 grudnia podczas Finałowej Imprezy Gwiazdkowej w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej, wolontariusze Fundacji wręczą dzieciom wymarzone podarki. I nawet, jeśli któreś z nich nie będzie mogło przyjechać do Warszawy, to wolontariusze zadbają, by otrzymało prezent jeszcze przed Wigilią. Także Ty, Święty Mikołaju, dostaniesz piękny podarek – zdjęcie uwieczniające moment wręczenia paczki lub list od dziecka z osobistym podziękowaniem.

Jeden dzień zmienia przyszłość

Spotkanie gwiazdkowe to dzień, który pozwala Fundacji One Day spełniać także kolejne marzenia dzieci. Zebrane tego dnia fundusze zostaną wykorzystane do realizacji projektu „Wsparcie na starcie”, dzięki któremu organizacja dba, by jej podopieczni weszli dobrze przygotowani w dorosłe życie.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram