Prezentujemy Państwu nasz klub Mentorów i zachęcamy do dołączenia i czerpania korzyści już dziś.

Czym jest mentoring?

To relacja osoby młodej pragnącej zdobyć doświadczenie od ekspertów-mentorów. Relacja ta jest oparta na zaufaniu i ciężkiej pracy, stanowi inspirację dla obu stron, jest dla każdego, komu zależy na rozwoju osobistym.

Proponujemy, aby osoby starsze, należące do naszego klubu mentora, służyły radą, pomocą i wsparciem młodzieży, która znajduje się na początku swojej kariery, staje przed wyborem swojego kierunku lub już zna swój cel i chętnie dowie się więcej o wybranej ścieżce, zwłaszcza od osoby, która przez większość swojego życia nią kroczyła, jest ekspertem w wybranej dziedzinie.

Kim jest mentor?

Aby stać się prawdziwym mentorem, trzeba przejść długą drogę, nabrać doświadczenia, kilka razy się potknąć. Mentor podpowiada, ma doświadczenia związane z konkretnym obszarem, jest profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Założycielem naszego klubu jest Justyna Trawińska ambasadorka firmy Senior24h, właścicielka Gabinetu Rozwoju Osobistego i Psychoterapii. Ideą utworzenia tego prestiżowego klubu była chęć wsparcia młodych ludzi, znajdujących się na początku swojej kariery zawodowej lub stojącej przed ważnymi życiowymi wyborami ścieżki edukacji.

Wraz z rzeszą mentorów, zgłaszających się na ochotnika do klubu, tworzymy bazę wspierającą każdego, komu zależy na rozwoju osobistym. Przyjmujemy kandydatów z różnych branż. Aby ubiegać się o współpracę, należy złożyć w siedzibie klubu lub na e-maila, wypełniony wniosek. Zarząd klubu po rozpatrzeniu informuje o decyzji. Klub mentora jest programem bezpłatnym, mentorzy nie otrzymują wynagrodzeń, ofiarowują swój czas wolny pro-bono, więc na Mentee wybieramy osoby, które faktycznie oczekują efektywnej współpracy.

Kto może ubiegać się o przyjęcie do klubu?

Mentee – osoby znajdujące się na początku swojej kariery, pragnące ugruntowania swojej wiedzy, zbudowania realnego wyobrażenia o np. wybranym zawodzie lub branży, zweryfikowania swoich idei z ekspertami wybranych branż.

Korzyści z relacji, która często trwa latami, w zależności od potrzeb. Wasza odmienność jest Waszym wzajemnym wsparciem. Relacja oficjalna często skutkuje wieloletnią przyjaźnią, u nas możecie tylko skorzystać.

– dla mentorów:  przypadkowy, młody człowiek może dużo zmienić w Twoim życiu. Jesteś profesjonalistą, osobą bardzo ważną dla młodych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę, stanowisz dla nich wzór, wyznacznik; jesteś bardzo potrzebny, relacja z Tobą to zaszczyt dla początkujących w Twojej dziedzinie. Przyczyniasz się do zwycięstw pojedynczych osób, które na zawsze będą żywiły wdzięczność za poświęcony im czas.

– mentee: masz niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju na skalę krajową, okazję do poszerzenia swojej wiedzy, zdobycia nowych wartościowych znajomości, kontaktów, które stanowiły będą Twoje wsparcie w rozwoju zawodowym. Relacja z mentorem jest wyjątkowa ponieważ możesz wzbogacić się o doświadczenie i wiedzę, które większość młodych osób ma szansę zdobyć dopiero po przepracowaniu kilkudziesięciu lat lub po mnożących się i bolesnych porażkach na szlaku kariery zawodowej.

Zapraszam!

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Małgorzata Kaczorek

Zmień czcionkę
instagram