Cyfryzacja obecnie bardzo wchodzi w świat stylu i urody. Założycielka „Glamhive” Stephanie Sprangers wraz ze stylistami gwiazd: Johnnym Wujkiem i Nicole Chavez, stylistą fryzur gwiazd Andrew Fitzsimonsem oraz influencerką mody Claire Sulmers zapowiadają wiosenny cyfrowy szczyt dotyczący stylu i urody.
Wiosenny szczyt będzie piątą ogólnoświatową cyfrową imprezą firmy i po raz kolejny zgromadzi profesjonalistów z branży oraz entuzjastów piękna i stylu, którzy będą dyskutować o wiosennym stylu, pielęgnacji skóry w chłodniejszych miesiącach, rozpoczynaniu pracy w branży mody i na wiele innych tematów.

Prelegenci to styliści gwiazd, wizażyści i kreatorzy wizerunku, którzy pracują z największymi nazwiskami w Hollywood i nie tylko, w tym m.in. z Kristen Stewart, Angeliną Jolie, Matthew McConaughey’em, Emily Blunt, Gabrielle Union, Zendayą, Sophie Turner, Amandą Seyfried, Margot Robbie, Lupitą Nyong’o, Emmą Watson, Rosie Huntington-Whiteley, Claire Danes czy Carmen Electrą.
Internetowe wydarzenie poświęcone stylowi oferuje każdemu, kto ma połączenie WiFi, dostęp do stylistów, którzy zapewnią mu wsparcie, jakiego potrzebuje, aby stać się najlepszą wersją samego siebie. Dla stylistów jest to kompleksowa platforma, która pomaga im rozwijać swoją sieć i działalność w 100% wirtualnie.

Ostatni rok był sprawdzianem i dobrą lekcją dla tych którzy do tej pory uważali Internet i nowe technologie za dziwactwo i fanaberię. Czas pandemii pokazał jak bardzo ważnym aspektem naszego życia jest Internet, bo wymusił na nas przeniesienie większości codziennych spraw do Internetu. Obecna sytuacja to też szereg wyzwań zarówno dla firm i urzędów, jak i obywateli, konsumentów. 70 proc. Polaków korzysta z Internetu, przy czym 91,2 proc. ma dostęp do sieci w telefonie – wynika z opublikowanego na stronach Urzędu Komunikacji Elektronicznej najnowszego badania konsumenckiego.

To, że coraz więcej wydarzeń przenosi się do Internetu pokazuje, jak bardzo potrzebne są umiejętności korzystania ze świata wirtualnego w każdym wieku. Pani Prezes Fundacji „Tak dla Zdrowia” – Małgorzata Kaczorek podkreśla:

„Polscy użytkownicy Internetu w wieku 50+ zdają sobie sprawę, że jest on przyszłością i wiedzą, że by móc nadążyć za stale zmieniającą się rzeczywistością, muszą nauczyć się korzystania z nowych technologii. My chcemy im w tym pomóc, a oni są na to otwarci.”

Dlatego Fundacja Tak dla Zdrowia oraz Kawiarenka Irenka przygotowała bezpłatne, niezwykle praktyczne i potrzebne szkolenia „SMART Senior. Przyszłość, nie starość czyli jak znaleźć igłę w stogu siana.” Spotkania będą się odbywały w Kawiarence „Irenka” przy ulicy Kościuszki 16 w Ciechocinku (obok kościoła św. Piotra i Pawła).

Marta i Magdalena Wróbel

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Martyna Tomaszewska

Zmień czcionkę
instagram