Electronic Arts Polska wspólnie z Coca-Cola Polska organizują nie lada gratkę dla fanów gry EA SPORTS™ FIFA 18. Kupując produkty Coca-Cola gracz dostaje kod, który może wymienić na nagrody.

Nagrodami dla graczy FIFA 18 są paczki w trybie FIFA Ultimate Team. Paczka zawiera 1 losowy przedmiot (1 z 7 specjalnych strojów Coca-Cola w grze lub złotą rzadką paczkę złotych kart). Nagrody można wygrać przez cały czerwiec.

„Cieszymy się z premierowej współpracy z Electronic Arts, nawiązanej przy kampanii na Mistrzostwa Świata FIFA 2018 – największej inicjatywie marki Coca-Cola zaplanowanej na bieżący rok. „Gotowi na emocje” to nasze hasło przewodnie, a jednocześnie cel wspierania kibiców w trakcie sportowych rozgrywek. Na podobnych zasadach Coca-Cola chce towarzyszyć fanom gry FIFA, ponieważ nasi odbiorcy to bardzo często również pasjonaci gamingu. Dlatego poza piłkami czy puszkami Coca-Cola Zero Cukru to właśnie unikalne paczki do gry FIFA 18 Ultimate Team stanowią nagrody w promocji, która trwa do końca czerwca. Więcej szczegółów znajduje się na platformie WOAH.com” – powiedział Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

„Polska to jeden z niewielu rynków na świecie, gdzie udało się wdrożyć projekt współpracy Electronic Arts z Coca-Colą w kontekście gry EA SPORTS FIFA 18. Szczególnie istotny był dla nas okres czerwcowy, związany z nadchodzącymi mistrzostwami świata. Mamy nadzieję, że gracze będą zadowoleni z takiej akcji i będą trafiali fantastyczne karty w FIFA 18 Ultimate Team” – dodał Konrad Wójciński, Marketing and Communications Manager w Electronic Arts Polska.

Gra EA SPORTS FIFA 18 jest dostępna z Ekstraklasą oraz komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego na PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo Switch. Od 29 maja 2018 dostępna jest do pobrania za darmo* aktualizacja 2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA™ na PlayStation 4, Xbox One, Pc oraz Nintendo Switch, która pozwala rozegrać pełny turniej FIFA World Cup™ ze wszystkimi oficjalnymi składami reprezentacji, stadionami, strojami, herbami, piłką meczową i pucharem dla zwycięzcy.

*AKTUALIZACJA FIFA WORLD CUP RUSSIA™ JEST JUŻ DOSTĘPNA DO POBRANIA. WYMAGANE SĄ GRA FIFA 18 NA PLAYSTATION 4, PC, XBOX ONE LUB NINTENDO SWITCH (SPRZEDAWANA ODDZIELNIE), ZAINSTALOWANIE WSZYSTKICH JEJ DOTYCHCZASOWYCH AKTUALIZACJI ORAZ POŁĄCZENIE Z INTERNETEM.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram