Na Walentynki chcemy podarować ukochanej osobie najwspanialszy i najbardziej wyjątkowy prezent na świecie. Pierścionek, romantyczny wieczór w spa, a może szalona podróż do ciepłych krajów. Inni stawiają na oryginalne upominki wykonane własnoręcznie, takie które niosą przesłanie, emocje i energię ich twórcy.

Uniwersalnym podarunkiem, który cieszy zarówno bez okazji, jak i na szczególne święto, są kwiaty. Na Walentynki róża wręczona osobno lub w bukiecie jest symbolem miłości. Piękna, dystyngowana wystaje spośród innych kwiatów a jej zapach chcielibyśmy czuć codziennie.

Znaleźliśmy różę, której zapach zatrzymasz na bardzo długo. To odmładzająca i upiększająca maseczka w proszku „à la Rose” CHIC CHIQ zawierająca płatki róży damasceńskiej nadająca skórze zdrowy blask oraz olej jojoba bogaty w witaminę A i E koi i nawadnia podrażnioną skórę, a trehaloza – naturalny cukier, który możemy znaleźć w roślinach, zatrzyma nawilżenie głęboko w skórze i pomoże w redukcji pierwszych oznak starzenia się skóry.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram