Krystyna Loska, postać tak barwna, że ciężko wspomnieć o wszystkich jej talentach. Jako dziecko marzyła aby zostać aktorką i marzenia te wkrótce urzeczywistniły się. Studia podjęła w Krakowie na wydziale aktorskim. Jednym z pierwszych zawodowych kroków kobiety była praca w katowickim radiu, gdzie prowadziła audycję radiową „To idzie młodość”. Następnie podjęła pracę w Telewizji Polskiej jako prezenterka. Szybko jednak zauważono jej talent i Krystyna dostała pracę w Studiu Gama, gdzie w pełni mogła zaprezentować swój humor.

Co jednak po latach słychać u Krystyny Loska, jak zmieniło się jej życie i jak potoczyła się losy, nie tylko zawodowe. Bowiem współpraca kobiety z Telewizją Polską zakończyła się w latach 90, a była z nią związana ponad 30 lat. Z kolei w 2017 roku podupadła na zdrowiu ze względu na przebyty zawał. Nawet pomimo przebywania na Intensywnej Terapii, prezenterka zapewniała, że po operacji czuje się lepiej i już w niedługim czasie rozpoczęła błyskawiczną rehabilitację, oczywiście pod okiem lekarzy. Dobry humor również nie opuszczał kobiety, co wskazuje na jej niesamowity hart ducha. Nawet gdy media w 2017 roku, pisały, że ze zdrowiem Krystyny jest coraz gorzej, ona śmiało zaprzeczała, twierdząc, że jest w dobrej formie. Prezenterka może również liczyć na wsparcie swojej córki Grażyny Torbickiej, która zawsze pomaga matce i wspólnie wspierają się również w obliczu takiej tragedii jak utarta ukochanego męża i ojca Henryka Loski, który odszedł w 2016 roku. Kobiety jednak wspierają się i zawsze mogą na siebie liczyć. Z okazji Dnia Matki Grażyna Torbicka na swoim Instagramie udostępniła piękne zdjęcie z mamą, na którym Krystyna wygląda kwitnąco, potwierdza się stwierdzenie, że wiek to tylko liczba. Pojawiły się nawet plotki, iż obie panie zamierzają wrócić do telewizji. Jednak na razie nie da się jednoznacznie potwierdzić kiedy i w jakiej formie Krystyna Loska wróci do telewizji. Byłoby to na pewno wielka radość nie tylko dla nas, ale i dla najwierniejszych fanów.

Dla wszystkich, którzy zastanawiali się co słychać u Krystyny Loski mamy taką garść informacji. Jeśli na bieżąco chcielibyście obserwować dalsze postępy w życiu prezenterki, warto zaglądać na Instagram Grażyny Torbickiej, gdyż wspólne zdjęcia pań, można spotkać tam bardzo często. Warto również śledzić dalsze losy, ponieważ może się okazać, że w swojej karierze telewizyjnej Pani Loska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

 

 Natalia Lisewska

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Kinga Nowakowska

Zmień czcionkę
instagram