Emerytura to idealny czas, żeby skorzystać w pełni z zasłużonego odpoczynku  i wybrać się do jednego z urokliwych zakątków Polski.

Termy Uniejów z pewnością należą do takich zakątków.Urokliwe położenie kompleksu zapewnia relaks i odpoczynek odwiedzającym.Największą atrakcją tego miejsca są termy, na ich terenie można skorzystać z leczniczych kąpieli solankowych.Uniejów to miejsce  szczególnie polecane dla osób, które walczą ze stresem, otyłością, nerwicą,chorobami skóry,obniżoną odpornością czy chorobami górnych dróg oddechowych. Kąpiele w wodach termalnych nie jednak wskazane  w przypadku chorób serca! Baseny w Uniejowie funkcjonują przez cały rok, niezależnie od pogody. Na terenie term znajduje się także sauna, gabinety masażu, a nawet komora lodowa.

Poza odpoczynkiem i relaksem , zachęcam również do odwiedzenia ,,Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich” który znajduje się nieopodal kompleksu wypoczynkowego.Zamek w Uniejowie jest jedną z najlepiej zachowanych budowli obronnych na terenie województwa łódzkiego i jednym z nielicznych tego typu obiektów w Polsce, które przez cały okres istnienia były użytkowane.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Małgorzata Kaczorek

Zmień czcionkę
instagram