Wizyty adaptacyjne dla najmłodszych pacjentów, znieczulenie bez bólu, nowoczesne obrazowanie 3D, stomatologia estetyczna i chirurgia stomatologiczna. Te i wiele innych usług zapewnia pacjentom nowe centrum Medicover Stomatologia, które zostało właśnie otwarte w gdańskim Olivia Business Centre. Na pierwszym miejscu stawiane są tu pozytywne doświadczenia pacjenta, o które dba zespół specjalistów – stomatolodzy, higieniści, asystenci stomatologiczni i recepcjoniści.

Nowe centrum Medicover Stomatologia to sześć wyposażonych w nowoczesny sprzęt gabinetów stomatologicznych, w tym specjalny gabinet dla dzieci. Mali pacjenci mają możliwość skorzystania z bezstresowych wizyt adaptacyjnych oraz opieki pedodonty posiadającego dodatkowe kwalifikacje do leczenia dzieci, które trudno współpracują z dentystą. Medicover Stomatologia, inwestując w nowe placówki, zawsze w centrum zainteresowania stawia pacjentów. O ich komfort, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dba cały zespół – zarówno dentyści, jak i higieniści, asystenci stomatologiczni i recepcjoniści.

Wysokie i wciąż rozwijane kompetencje naszych specjalistów mają ogromne znaczenie. Jesteśmy jednak świadomi, że pacjenci oczekują dziś więcej. Ważna jest dla nich dobra komunikacja, partnerskie podejście lekarza i przyjazne otoczenie. Wiemy również, jaką rolę odgrywa możliwość skorzystania ze wszystkich potrzebnych usług „pod jednym dachem”, w ramach jednej sieci – pozwala to zaoszczędzić czas i ułatwia proces leczenia. O tym wszystkim pamiętamy, rozwijając naszą markę, a urzeczywistnia się to w sposobie dostarczania usług, w szkoleniach naszego personelu, w wyglądzie centrów, a nawet w sposobie umawiania wizyt – mówi Wioletta Januszczyk, Dyrektor Zarządzająca Medicover Stomatologia.

W ramach sześciu gabinetów dentystycznych pacjenci mają dostęp do szerokiego zakresu specjalizacji i pełnej diagnostyki. Nowe centrum świadczy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji dla dorosłych i dzieci, protetyki, stomatologii estetycznej, pedodoncji, chirurgii stomatologicznej i implantologii oraz pełnej diagnostyki RTG.

Centrum Medicover Stomatologia jest zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej 472 E, w Olivia Business Centre, w pobliżu centrum medycznego Medicover. Na Pomorzu sieć posiada obecnie dwa centra w Gdańsku i w Gdyni, w całej Polsce obsługuje już 114 foteli stomatologicznych w 27 lokalizacjach.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram