1700 sztabów na całym świecie, ogromna ilość wyjątkowych wydarzeń. Fundacja przygotowała udogodnienia, w postaci interaktywnej mapy, wyszukiwarki wydarzeń oraz mobilnej aplikacji, która pozwoli m.in. na bieżąco sprawdzać najnowsze informacje dotyczące 27. Finału WOŚP.

Wyszukiwarka wydarzeń

Ponad 1000 wydarzeń zamieszczonych w wyszukiwarce WOŚP , które przygotowują sztaby na całym świecie. Na sympatyków Orkiestry czekają nie lada atrakcje – m.in. sportowe, muzyczne, motoryzacyjne, kulinarne. Nie zabraknie kiermaszów, konkursów oraz zwariowanych wyzwań, jak w zduńskowolskim sztabie, gdzie od kilku lat mieszkańcy oklejają samochód kilkudziesięcioma tysiącami serduszek WOŚP. Wydarzenia organizowane z okazji 27. Finału już się rozpoczęły i potrwają do najbliższej niedzieli.

Mapa wydarzeń

Fundacja WOŚP przygotowała również interaktywną mapę, która obrazuje lokalizacje wydarzeń zbliżającego się Finału. Wybierając dowolny punkt na planie, użytkownikom wyświetla się szczegółowy opis oraz termin danego wydarzenia. Zarówno mapa, jak i wyszukiwarka wydarzeń są na bieżąco aktualizowane.

Kliknij na wybraną ikonę poniżej aby udostępnić ten artykuł.

Redaktor Senior24h.pl Redaktor Senior24h.pl

Zmień czcionkę
instagram